Корисні мобільні додатки для веломандрівок

велосипед

Нещодавно ми розповідали про правила дорожнього руху для велосипедистів. А зараз пропонуємо огляд мобільних додатків, що допоможуть зробити велодорогу цікавішою.

Інтерактивна карта велопарковок у вашому місті, пункти прокату, цікаві веломаршрути, статистика велотренувань, детальний довідник із ремонту двоколісного та інші корисні додатки для велосипедистів − у добірці «Студвею».

Strava Cycling

Один із найулюбленіших додатків досвідчених велосипедистів. Strava Cycling через GPS записує ваш маршрут, відстань, темп, час, проведений у дорозі та інші деталі. У додатку ви можете переглядати маршрути інших користувачів і навіть змагатися за чемпіонство на певній трасі.

додаток

Реклама

Runtastic Road Bike Traker

Мобільний додаток, що відстежує практично всі параметри веломандрівки: тривалість, відстань, висоту над рівнем моря, маршрут, витрачені калорії. Корисний для ведення статистики. Додаток підходить не лише для дорожніх велосипедів, а й для гірських (Mountain Bike Traker). Обидві версії максимально підлаштовані під характеристики велосипеда. У додатку також доступні карти для велосипедистів із маршрутами по всьому світу.

додаток

Bike repair

Англомовний мобільний додаток, що знадобиться при поломці вашого велосипеда. У додатку зібрано покрокові інструкції з ремонту окремих частин велосипеда. Особливо потрібний такий довідник у довгих мандрівках, коли поблизу важко знайти веломайстерню.

додаток

Hike&Bike

Мобільний додаток для підбору веломаршруту відповідно до ваших уподобань і рівня підготовки. Окрім збереження маршрутів і ведення статистики, Hike&Bike дає рекомендації, куди поїхати та що там подивитися. Попередньо ви можете переглянути поверхню запропонованого маршруту, відстань та інші деталі.

Помічник велосипедиста

Додаток розроблений у вигляді довідника. Тут зібрана інформація про види велосипедів, їхню будову, про те, як підібрати собі транспорт і ремонтувати його.

додаток

Радник велосипедиста

100 порад для велосипедистів-початківців. Як правильно крутити педалі, яка техніка тренування найефективніша, як відновлювати сили після тренувань, важливі правила під час поїздки та багато інших корисних рекомендацій.

Bicycle Light

Програма, що допоможе при несправній роботі засобів сигналізації та відбивачів. Додаток імітує передній або задній сигнальний вогонь вашого велосипеда. Вам знадобиться лише зручно прикріпити смартфон на велосипеді.

Bike doctor

Сервіс-центр, що завжди під рукою. У додатку доступно пояснюється, як відремонтувати велосипед. Програма складена експертом із будови велосипедів. Уся інформація – англійською.

VeloMesto

Корисна та зручна інтерактивна карта для велосипедистів, на якій зібрані велопарковки, пункти прокату, магазини, сервіс-центри, майстерні у понад  120 містах (українські в тому числі). Кожен користувач може додавати на карту нові місця, а також залишати відгуки.

додаток

Speed View

Мобільний додаток, що відстежує та фіксує швидкість їзди на велосипеді. Окрім поточного значення швидкості, додаток також показує графік її зміни. Мобільний додаток простий і зручний у використанні.

додаток

Зображення: скріншоти додатків, stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus