Мобільні додатки для підготовки до GMAT

За допомогою гаджетів підготовка до тестування стає на крок ближчою. Тренування в додатках не гірше підручників допоможе тобі вдосконалити навички, необхідні для здачі GMAT, ознайомить зі структурою тесту. За посиланнями знайдеш багато додатків для Android та iOS. Ми виокремили по 5 безкоштовних для кожної операційної системи.

Додатки для iOS

Prep4 GMAT – підходить для iPhone, iPad і iPod touch. Можна навчатися у власному темпі, 1000 питань, можливість проходити тексти – але додаток безкоштовний лише на обмежений період часу.

скріншот

GMAT ToolKit 2 from GMAT Club – контент від провідних сервісів підготовки Kaplan, Knewton, Manhattan GMAT, Princeton Review і Manhattan Review. Містить багато запитань, картки, ідіоми, вихід на форум для обговорення питань, таймер для прохождення тесту.

скріншот

GMAT + – додаток як для iPhonе, iPad та IPod touch авторства Arcadia Prep, Inc. Пропонуються завдання 5 типів, покрокові вирішення задач. Приємним доповненням є безкоштовна дискусійна панель, що дозволяє спілкуватися з професійними репетиторами онлайн. Це все одно що мати завжди у своїй кишені надійного GMAT-помічника.

скріншот

GMAT IR – додаток містить всю інформацію про відносно нову секцію тесту – Integrated Reasoning, а також багато практичних завдань.

скріншот

GMATPractice – додаток 2 в одному: відео курс (більше 800) і курс питань (більше 500). Має таймер для питань і можливість їх обговорення онлайн. Розробники кажуть, що GMATPractice допоможе підготуватися до тесту за 1 місяць.

скріншот

Реклама

Додатки для Android

Prep4 GMAT – версія додатку практично нічим не відрізняється від програми для iOS.

скріншот

GMAT Math Flashcards містить у собі 425 математичних карток, запитання всіх рівнів складності, вирішення, поширені помилки.

скріншот

GMAT ToolKit аналогічний додатку для iOS. Готуємося з Kaplan, Knewton, Manhattan GMAT, Princeton Review і Manhattan Review.

скріншот

GMAT Prep Course, судячи з відгуків, класний додаток від Novа Press, однак безкоштовними є лише 14 сторінок уроків, 47 питань і 1 тест на час. Більше – за гроші.

скріншот

Автор тексту: Вікторія Корнійчук
Редактор: Софія Пилипюк

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus