Мобільні додатки для підготовки до FCE та CAE

мобильный телефон

Спеціалізованих додатків для підготовки до Кембріджських тестів досить обмежена кількість. Більшість із них розроблені для системи Android. Для підготовки до здачі тестів доречно також використовувати додатки, які спрямовані на поліпшення рівня англійської з різними типами завдань.

Для зручної повсякденної підготовки до іспитів пропонуємо вам кілька додатків для Android та iOS:

Додатки для підготовки на Android

FCE Use of English

Додаток містить приклади завдань із чотирьох частин тесту. Працює система накопичення балів за виконані завдання. Можна також використовувати для загального вивчення англійської та підготовки до інших тестів, таких як IELTS та CAE.

FCE Trainer, fce english tests

Додаток, який дає можливість підготуватися до складання тесту FCE. Містить різні варіанти завдань та постійно оновлюється.

FCE Key Word Transformation

Додаток, який тренує словниковий запас. Слова підбираються за контекстом у речення.

Yes, you CAE Word Formation

Додаток, призначений для людей, які вивчають англійську мову на будь-якому рівні. Ідеально підходить для підготовки до тестів CAE та FCE. Інтерактивний додаток допомагає поліпшити словниковий запас (понад 3000 слів), ефективність словотвору, має чотири рівні – від найлегшого до професійного.

Реклама

Безкоштовні додатки для iOS

Grammar Express: Degrees Lite

Повний курс в освоєнні використання різних виразів у письмовому вигляді англійською мовою. Містить 26 сторінок уроків, що пояснюють, як змінити фразу з однієї граматичної форми в іншу без зміни його сенсу з кількома прикладами. Додаток буде корисний для підготовки до складання частини Use in English

Interactive English

Додаток дає змогу вивчати англійську інтерактивно. Щомісця завдання оновлюються. Є три рівні: початковий, середній і просунутий.

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus