Додатки для пошуку ідеальної компанії

Знайти компанію для походу чи пробіжки, партнера для тенісу, врешті – нових друзів, буває складно. Особливо якщо ти нещодавно переїхав у інше місто чи країну, маєш нестандартні інтереси і мінімум часу. Ми підібрали додатки, які допоможуть відшукати нові знайомства, будь ти відлюдник, який не вилазить із гуртожитку, чи душа будь-якої компанії.

Meetup

гіфка1Meetup – ідеальний спосіб знайти людей зі схожими інтересами. З існуючих додатків подібного типу, які я завантажила на телефон по переїзді в іншу країну, цей працює найкраще. Головна перевага Meetup – ти справді можеш знайти друзів, а не загадкову незнайомку/незнайомця, які натякатимуть на більше (як це часто буває). Можна організувати свій або приєднатися до місцевих Meetups. Починай з простого: зареєструйся, введи координати і підписуйся на групи. Ти вегетаріанець, маєш домашніх улюбленців, фанат походів? Впевнена, тут знайдуться відповідні спільноти. Якщо ні, створюй подію і запрошуй людей. У Meetup є можливість писати приватні повідомлення, створити календар подій і навіть прив’язати його до свого Facebook-акаунту.

Реклама

Supper Club

ezgif.com-optimizeЯкщо любиш куховарити або просто смачно поїсти – шукай компанію для спільної вечері, обміну рецептами чи фотошедеврами щойно приготованої випічки у Supper Club. У додатку є можливість створювати і вступати в клуби для спільної трапези у твоєму районі. Чудовий спосіб завести нових друзів або об’єднати старих.

Nearify

гіфка3Nearify – додаток, через який можна знайти події, що відбуваються поруч: концерти, виставки, кінопокази під відкритим небом, фестивалі тощо.

Працює це просто: увійди в систему за допомогою Facebook (наявність акаунту обов’язкова), вибери місто та подію з переліку. На відміну від Meetup, Nearify не підходить для пошуку конкретних людей, проте це відмінний спосіб дізнатися, що відбувається у новому місті, і познайомитися з кимось на цікавій події.

Meet My Dog

собакаЯкщо у тебе немає собаки, подумай про те, щоб завести її! Адже це не лише щоденна наявність вірного друга поруч, а й хороший спосіб пошуку нових знайомств.

Веселий додаток Meet My Dog – це товариство власників собак, які можуть знаходити один одного – достатньо зачекінитися у якомусь місці й ввімкнути функцію «собаки поблизу». Додаток одразу знайде потенційних друзів для вашого улюбленця, які гуляють зі своїми господарями неподалік. Програма також має чат для користувачів та можливість створювати зустрічі.

Smacktive

спортДекому легше займатися спортом з напарником – це додатковий стимул. Саме для пошуку компанії для спільних спортивних занять створили додаток Smacktive. Додаток показує інформацію про кількість користувачів у твоєму регіоні, події поблизу і допомагає знайти компаньйона для занять у спортзалі, пробіжки чи тенісу.

Couchsurfing

strangers-on-internetНайпопулярніший сайт пошуку/надання безкоштовного житла для подорожуючих. Проте це не єдина його функція. Це також чудовий спосіб пошуку нових друзів, навіть якщо приймати гостей у себе ти не готовий. Адже на Couchsurfing є можливість створювати спільні події, запрошувати незнайомців на концерти/кіновечори або просто спілкуватися онлайн.

Travelbuddy

подорожTravelBuddy – сайт для людей, які люблять подорожувати та досліджувати світ навколо. Тут ти знайдеш попутника для спільної мандрівки, а також зможеш вести блог та ділитися порадами і відгуками з іншими мандрівниками.

Gravy

friends-danceGravy – гарний спосіб знайти список крутих подій поблизу. Додаток має чудову функцію «генерувати події за настроєм». Переповнює радість – іди на концерт, почуваєшся розслаблено – дивися кіно.

Vamos

being-alone-sucks-rachel-friendsVamos збирає усі події з Facebook, Eventbrite, StubHub і Ticketmaster в одному місці. По суті, це місце з найбільшим вибором цікавих івентів, де ти точно зустрінеш людей зі спільними інтересами. Створи календар, запрошуй усіх бажаючих та розважайся!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus