Для України збільшать квоти стипендій імені Фулбрайта та Flex – Лілія Гриневич

pexels-photo-92730

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич у межах зустрічі у Вашингтоні з очільницею Bureau of Educational and Cultural Affairs обговорила можливості щодо розширення американсько-українських освітніх програм. Одним із пунктів обговорення стало питання збільшення квот для українських учасників стипендій імені Фулбрайта та програми Flex.

Також обговорили створення програми обміну вчителями, малі програми на підтримку Нової української школи. Україна звернулась до Управління імені Фулбрайта за сприянням у створенні незалежної рейтингової системи університетів в Україні та тестування з української мови.

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Вона успішно діє з 1946, нині — у понад 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні — з 1992 року — близько 1000 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, понад 650 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) — це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) — Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Нагадаємо, що для абітурієнтів запустили мобільний додаток «Моє ЗНО».

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus