Для школярів започаткували новий конкурс «Стежками Каменяра»

book

В Міністерстві освіти і науки України було підписано Протокол про заснування Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Свої підписи під документом поставили: онук Івана Франка, голова правління Міжнародного Фонду Івана Франка Роланд Франко, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та голова правління «Львівського товариства у м. Києві» Тамара Смовженко.

Згідно із затвердженим Положенням, конкурс розрахований для дітей шкільного віку у двох категоріях: 6-11 років та 12-16 років. Переможці конкурсу визначаються у таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

Конкурсні роботи прийматимуться щороку з 1 грудня до 1 лютого.

Відзначення переможців Конкурсу проводитиметься щорічно напередодні 28 травня у м. Києві біля пам’ятника Іванові Франкові.

Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної та громадської діяльності.

Нагадаємо, що 100 студентів та 35 аспірантів отримали стипендії КМУ.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus