Для 10 тисяч киян запланували безкоштовні курси англійської

pexels-photo-109919

Відбувся запуск нового проекту з масового вивчення англійської «#Київ заговорить англійською» для 10 тисяч жителів міста.

Проект залучатиме міських чиновників, співробітників комунальних служб, людей з інвалідністю, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Це допоможе їм стати більш конкурентоспроможними на ринку праці та підвищить їхню здатність комунікувати з іноземцями, яких у столиці є значна кількість.

«В Україні англійську на належному рівні знають лише 7% громадян», — виокремив основну проблему, що потребує вирішення, в цій сфері Кличко.

Також планується запровадити вивчення англійської за інноваційним методом у столичних навчальних закладах.

Курс проходитиме за інноваційним методом змішаного навчання (blended learning). Метод розроблений командою Соціального проекту вивчення іноземних мов Lingva.Skills та передбачає як навчання з викладачем у класі, так і самостійне вивчення за допомогою дистанційних завдань.

Це вже не перший проект КМДА з масових курсів англійської. У 2015 році адміністрація започаткувала безкоштовні курси Capital English для всіх охочих киян. Згодом столична влада ініціювала та запровадила курси Capital English for Police для Служби 102, столичних патрульних, для прикордонників в аеропортах «Бориспіль» і «Київ».

Нагадаємо, що посольство США шукає 20 освітян для поїздки в Америку.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus