Disney хоче видати книгу про реалістичну Попелюшку

MeanttoBe_cvr_hed-H-2020-1601922028-compressedУ книзі «Якщо туфелька підійде» від Disney Publishing Попелюшку покажуть в умовах реального життя.

Книга увійде в серію Meant to Be разом з іншими прозовими адаптаціями відомих героїв мультфільмів Disney. Історії будуть орієнтовані на дорослу аудиторію.

Авторка роману – Джулі Мерфі.

Її книга розповідає про дівчину Сінді (англійською «Cinderellа» – це Попелюшка).

Закінчивши факультет із дизайну взуття, Сінді намагається знайти своє місце у світі. Вона влаштовується на роботу до своєї мачухи, яка працює продюсеркою американського реаліті-шоу «Перед північчю».

Одного разу для зйомок не вистачало героїні і Сінді вирішила спробувати себе – вона думала, що це допоможе їй побудувати кар’єру. Сінді стала улюбленицею глядачів, надихала їх своєю впевненістю.

Дівчина також змогла знайти свою любов і вперше зрозуміла – якщо тобі не підходить черевик, можливо, саме час створити його самостійно.

Обкладинка також відображає ідею книги. На ній зображені принц та Попелюшка із черевиком у руках.

MeanttoBe_cvr_comps2-EMBED-2020-1601922019-compressed

Як зазначає видання The Hollywood Reporter, компанія Disney хоче показати, що життя Попелюшки – це більше, ніж просто очікування принца, який нібито приходить лише до тих, хто чекає.

Книга «Якщо туфелька підійде» стане доступною для продажу з 3 серпня 2021 року.

Нагадаємо, Disney випустив «заспокійливу» версію своїх мультфільмів.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus