Parlez! Sprechen Sie! Hablar! Де в Києві поговорити іноземними мовами

friends (1)

Англійських розмовних клубів у Києві – хоч греблю гати! А де тренувати розмовні навички іншими мовами?

Перше – культурні центри та курси при посольствах. Зазвичай тут є і бібліотеки, і фільмотеки, а також клуби за інтересами (японський культурний центр, наприклад, пропонує курси каліграфії, малювання в стилі сумі-е, клуб хайку). Перевага в тому, що більшість заходів є безкоштовними або за символічну оплату. Тож вбивай у пошуку, скажімо, «Польський культурний центр Київ» та обирай цікаве.

Проте і поза культурними центрами є розмовні клуби. Ми зробили добірку для найпопулярніших іноземних мов.

Французька мова

Французький культурний центр

Поговорити про життя з носієм мови можна в середу і п’ятницю. Якщо ти вже відвідував курси чи заходи культурного центру, маєш перевагу. Тут пріоритет «своїм» студентам – решту чекають за наявності вільних місць. Мінімальний рівень для участі в розмовному клубі – В1.

Уточнюй розклад і можливість участі на сайті французького центру.

Школа Bonjour Français

Тут на тебе чекають щосуботи. Окрім розмов, є можливість почитати книжки і подивитися кіно, а потім обговорити прочитане чи побачене з колегами по клубу. Теми не анонсують, тож щоразу маєш можливість шліфувати мову, як то кажуть, у «бойових» умовах. Зустріч триває півтори години і коштує 150 грн. Попередній запис обов’язковий.

Подробиці на сайті школи.

Реклама

Німецька мова

Центр німецької культури «Відершталь»

Розмовний клуб для дорослих чекає на тебе щоп’ятниці о 18:30. Необхідний рівень володіння мовою – В1. Модерує зустріч український викладач, але носій мови також бере участь у спілкуванні. На розмови маєш півтори години. Вартість: абонемент на 4 зустрічі – 500 грн, разова оплата – 150 грн.

Про роботу центру та його новини читай на сайті.

Курси іноземної мови «ІнтерКлас»

Тут вивчають німецьку й англійську, мовний клуб є для обох мов. Зустрічі відбуваються у четвер, суботу і неділю (початок треба уточнювати під час запису). Тривалість зустрічей – півтори-дві години; вартість – відповідно, 120 і 150 грн. Планують іще запрошувати на зустрічі носіїв мови.

Всі подробиці на сайті курсів.

Простір «Циферблат»

Німецький розмовний клуб чекає на тебе щосуботи о 12:00. Зустріч триває 2 години і коштує 150 грн. Веде клуб Анна Перл, викладачка КНУ ім. Т. Шевченка та перекладачка.

Стеж за новинами на сторінці простору у Facebook.

workspace (1) (1)

Іспанська мова

Мовна школа Espanita

Тут навчать іспанської будь-кого, без вікових обмежень! Мовний клуб із носієм мови чекає на тебе щосуботи з 13:00. Рівень володіння мовою не має значення – навіть із А1 тобі буде що сказати і про що дізнатися. Веде клуб носій мови. Вартість годинної зустрічі – 200 грн.

Подробиці дивись на сайті.

Школа іспанської мови Bravo!

Щосуботи о 15:00 на тебе чекають півтори години спілкування з носієм мови. Кожна зустріч підлаштована під певний рівень володіння мовою. Тож якщо для тебе це є принциповим моментом, будь ласка, уточнюй рівень в адміністраторів школи. Клуб для дорослих та підлітків, без розподілу за віком. Школа існує в Києві та Харкові – звертай на це увагу під час запису!

Сайт школи.

Італійська мова

Studio Bravissimo

Для ранніх пташок щосуботи об 11:00 починається занурення в італійську. Навіть якщо маєш початковий рівень, все одно приходь – спочатку слухаєш, а потім і заговориш! Зустріч триває 90 хвилин і коштує 100 грн. Попередній запис не потрібний, якщо про це окремо не повідомлено в розкладі.

Стежити за новинами зручно на сторінці у Facebook, а детальніше дізнатися про можливості студії – на сайті.

Центр ім. Фабріціо де Андре

Восени та взимку тут проводять різноманітні культурні заходи, де обов’язково звучить італійська: кіновечори, національні свята, тематичні зустрічі. Стеж за розкладом, підтверджуй участь і насолоджуйся моментом!

Подробиці тут.

Багатомовні школи

Часто школи іноземних мов не обмежуються однією мовою і пропонують цілий арсенал на вибір. Зазвичай, щойно курс набуває популярності, утворюється і розмовний клуб. Наведемо кілька прикладів таких «балакучих» центрів та шкіл.

workspace

Навчальний центр LBT Group

Тут можна говорити французькою, іспанською, турецькою. Клуб французької мови стартує в жовтні, зустрічі щосуботи, 2 години за 200 грн. Модерує клуб носій мови. Попередній запис обов’язковий. Клуби для інших мов набирають за запитом – тож якщо є цікавість, просто дай знати!

Заходь на сайт навчального центру і будь у курсі подій.

Language Exchange Club (LEC)

Тут ти маєш можливість попрактикувати німецьку, французьку, іспанську, італійську, польську, а також підтягнути знання з української та російської. Попередня реєстрація обов’язкова, розклад зустрічей за кожною мовою є на сторінці у Facebook.

Ideal International Language Centre

Наразі діє клуб з іспанської та англійської мови, проте в самому центрі викладають близько десятка мов. Викладачі школи налаштовані на співпрацю, і якщо ти захочеш практикувати, наприклад, польську або італійську, залиш заявку на участь. Щойно набереться хоча би п’ятеро готових до спілкування, розмовний клуб відбудеться. Ти можеш також зібрати компанію друзів – це відчутно прискорить початок спілкування. Розклад, оплату і тривалість зустрічі можна обговорювати з адміністратором центру.

Отже, підписуйся на сторінку у Facebook або час від часу заходь на сайт і будь у курсі всіх цікавинок.

European Way School

Розмовні клуби з носіями мов: англійська, німецька, французька, італійська та іспанська. Для початку тобі запропонують тест для визначення рівня володіння мовою, а потім підберуть групу згідно з твоїм результатом: або elementary – pre-intermediate, або intermediate – upper-intermediate. Також можливий варіант індивідуального спілкування з викладачем.

Всі умови, ціни та розклад – на сайті.

Тепер тобі точно є з ким і де поговорити, коли надворі похмуро і так не вистачає теплої компанії та цікавої розмови!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus