Доставка, послуги, розваги: куди беруть на роботу студентів

Rocket

Останні декілька місяців життя студентів складалося з нескінченних Zoom-дзвінків, тестів у Google-формах і онлайн-конспектів.
Для тих, хто не хоче провести ще й літо перед екраном ноутбука розповідаємо, які компанії беруть на роботу студентів та де пропонують вигідні умови.

Служба доставки

Служба доставки – це той же фітнес, особливо, якщо обираєш велосипед. Щоб долучитися до команди яскравих рюкзаків, звернися, наприклад, до української компанії Rocket. Компанію заснували у 2018 році і зараз вона працює в понад 28 містах.

Щоб стати кур’єром Rocket, треба заповнити анкету, пройти коротке навчання та отримати помаранчеву сумку.

Умови роботи

По-перше, кур’єри працюють на свіжому повітрі. Влітку це комфортніше, ніж сидіти в задушливому офісі.

Також ти зможеш самостійно створювати зручний графік та обирати засіб пересування: власне авто, скутер або велосипед. Якщо не маєш транспорту, у компанії підскажуть, де вигідно його орендувати.

Кур’єри можуть доставляти їжу з 8:00 до 2:00 по всьому місту, навіть не відходячи від дому. Працювати можна скільки завгодно – головне більше, ніж 30 годин протягом 7 днів.

Які документи потрібні

Аби працювати кур’єром Rocket, треба мати медичну книжку або оформити її протягом тижня після реєстрації.

Скільки можна заробити

В середньому кур’єри заробляють 15 000–25 000 грн в місяць, виплати на картку відбуваються щотижня. На своєму сайті Rocket пише, що заробіток може сягати 40 000 грн. Зарплата залежить від кількості виконаних замовлень. За великі обсяги роботи передбачені бонуси. Всю статистику кур’єр бачить в додатку.

Реклама

Пошта

Укрпошта, Justin, Нова Пошта мають вакансії для студентів та людей без досвіду. Працювати можна вантажником, комірником, кур’єром, приймальником відділення, листоношею чи оператором поштового зв’язку.

Які умови праці

Роботодавці пропонують повну й неповну зайнятість у різні зміни. Студенти отримують офіційне працевлаштування і соціальні гарантії. Також є можливості кар’єрного зростання.

Скільки можна заробити

Усе залежить від посади та графіку роботи. Загалом заробіток коливається від 6 000 до 14 000 грн.

Супермаркети й гіпермаркети

Якщо ти хочеш спробувати себе в ролі касира, продавця-консультанта, мерчендайзера, оброблювача риби, комплектувальника товарів чи вантажника, роботу пропонують «Сільпо», NOVUS, Fozzy, «Фора».

Які умови праці

У супермаркетах студенти можуть офіційно працювати за гнучким графіком та мати неповну зайнятість.

Студентам з інших міст також допомагають з житлом або влаштовують на роботу в магазині біля дому. Працівники можуть брати участь у корпоративних заходах, конкурсах, фестивалях.

Ще одна перевага – можливість отримувати знижки на товари у супермаркеті.

Скільки можна заробити

Оплата коливається від 6 670 до 11 600 грн. Роботодавці говорять про можливий подальший перегляд заробітку в разі успішної співпраці.

Кафе та ресторани

Місцеві кав’ярні постійно шукають барист, кондитерів, кухарів чи адміністраторів. Навіть якщо вони не анонсували нові вакансії, можеш запитати, чи потрібна їм допомога. Навіть якщо усі місця зарезервовані, можеш залишити своє резюме на майбутнє. Завжди знайдеться місце у ресторанах McDonald’s, «Пузата хата», «Сушия». Вони запрошують до своєї команди навіть людей без досвіду та обіцяють навчити того, що вміють.

Які умови праці

У студентів є можливість офіційно працювати в найближчому до додому ресторані, обираючи гнучкий графік.

У багатьох ресторанах є корпоративна уніформа, яка зазвичай стильна і комфортна. Як і супермаркети, кафе та ресторани пропонують пільги на харчування у своїй мережі.

Скільки можна заробити

Дохід стартує від 6 500 грн, а надалі все залежить від кількості відпрацьованих годин і чайових. У McDonald’s є калькулятор зарплати, який зорієнтує у фінансових питаннях.

Дитячі розважальні центри

Ще один варіант для студентів, які хочуть працювати активно – дитячі центри на зразок Fly Kids, Crazy Land та «Дитяча планета». Вони шукають аніматорів, інструкторів, офіціантів, касирів та барменів.

Які умови праці

Центри розваг пропонують робота у веселому колективі з не менш веселими клієнтами. Працювати можна позмінно, зайнятість також може бути неповною.

У центрах діє така ж система знижок на послуги як і в кафе та супермаркетах.

Скільки можна заробити

Студенти тут отримують близько 5 000-10 000 тисяч, але в основному дохід залежить від кількості відпрацьованих змін.

Читай більше: Як студенту знайти підробіток на літо

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus