Де поволонтерити цього літа?

fest

Літо пролітає швидко: подивився(-лася) новий серіал, склав(-ла) сесію. А хочеться ж знайти час, аби cпробувати щось нове! Ці волонтерські можливості – твій шанс наповнити літо пригодами.

Пофестивалимо?

Кожне літо вибухає яскравими фестивалями, які змушують серце битися частіше, а тіло – танцювати. Завжди хотів(-ла) побачити бекстейдж цих івентів і взяти участь у їх організації? Тобі сюди!

Один із найпопулярніших фестивалів України, «Atlas Weekend», шукає волонтерів та волонтерок на 9-14 липня. Це унікальна можливість долучитись до створення масштабного музичного заходу: тут ти перевіриш і своє терпіння, і критичне мислення, і комунікативні навички.

Не забувай: бейджик із написом «Волонтер» означає безкоштовний вхід на захід, а хто б не хотів послухати «The Chainsmokers» або ASAP Rocky наживо? Не кажучи вже про Alyona Alyona. Дедлайн: 24 червня (включно).

Пропонуємо не зупинятись на «Атласі» та якомога скоріше заповнювати заявку на волонтерство на «Файному місті» протягом 24-30 липня. Зустріч відвідувачів, допомога в наметовому містечку, благоустрій території в компанії активних волонтерів, а потім вибір між Світлою і Темною сценами під час виступів виконавців з усього світу.

Для тих, хто любить мистецтво, є чудова можливість поволонтерити на «Osten-Sacken Off-Stage» із 3 до 8 липня. Ти зможеш поринути у світ театру, лендарту й музики на фоні садиби, яка прикрашає Немішаєве. Якщо хочеш познайомитися з арттусовкою України, скоріше заповнюй заявку, бо реєстрація триває, поки організатори не наберуть необхідну кількість волонтерів.

У літературній сфері теж є де поволонтерити. Місяць авторських читань у Львові створює можливість живої комунікації читачів та авторів Центральної Європи. Реєструйся на волонтерство й відкривай нові мови та культури. Дедлайн: 25 червня.

Ідеальна волонтерська можливість для Лари Крофт та Індіани Джонса: археологічна експедиція на Мамай-горі. Крім практичного вивчення історії кочівницьких груп Північного Причорномор’я, ти заведеш нові знайомства й набудеш досвіду життя в українському степу. Дати експедицій: 2 липня – 22 липня, 23 липня – 10 серпня. Поспішай «торкнутись» історії, тому що реєстрація закінчиться, коли знову ж таки не набереться потрібна кількість осіб.

Щоб завершити літо яскраво, стань волонтером на Вишиванковому фестивалі в Одесі з 23 по 26 серпня. Нова вишиванка для Дюка, ланцюг у вишиванках, третій масовий диктант з української мови, акція пам’яті, ярмарок, святковий концерт – саме ти можеш втілити це все в реальність.

Хочеш подорожувати Україною, знайомитися з новими людьми й допомагати сім’ям у потребі ремонтувати будинки, а волонтерам створювати громадські простори? Спільнота «Будуємо Україну разом» чекає на тебе. Реєструйся і бери участь у таборах «БУР»: вони триватимуть ціле літо в локаціях по всій Україні.

Влітку є час, щоб зупинитись і подумати: чого я хочу в наступному році? Міжнародні волонтерські програми поєднують у собі подорожі, досвід і допомогу іншим. Обирай собі програму до смаку в Естонії чи Норвегії.

Також ти можеш долучитися до команди волонтерів національних організацій. Розвивайся у сферах від фандрейзингу до комунікацій і використовуй свої можливості на повну в благодійному фонді «Таблеточки» або «Жизнелюб».

Якщо хочеш поволонтерити локально, тримай чати від «Ukrainian Volunteer Service». Тут досвідчені активісти зможуть підказати, з чого почати й куди піти, і познайомити з тусовкою.

Вінниця – t.me/VolunteerTalksVin
Дніпро – t.me/VolunteerTalksDnipro
Запоріжжя – t.me/VolunteerTalksZP
Івано-Франківськ – t.me/VolunteerTalksIF
Київ – t.me/VolunteerTalksKyiv
Луцьк – t.me/VolunteerTalksLutsk
Львів – t.me/VolunteerTalksLviv
Одеса – t.me/VolunteerTalksOdesa
Рівне – t.me/VolunteerTalksRivne
Суми – t.me/VolunteerTalksSumy
Тернопіль – t.me/VolunteerTalksTernopil
Ужгород – t.me/VolunteerTalksUzhgorod
Харків – t.me/VolunteerTalksKharkiv
Черкаси – t.me/VolunteerTalksCherkasy
Чернігів – t.me/VolunteerTalksChernihiv

Використай можливості цього літа максимально! Знайомся, твори, подорожуй і не забувай пити воду.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus