Де поволонтерити цієї осені?

pexels-gary-barnes-6231724

Зібрали волонтерські можливості на осінь для тих, хто хоче допомагати людям, подорожувати, знайомитися з новими людьми чи працювати у крутому медіа.

«Мій телефонний друг»

Де: дистанційно
Коли: постійно

Разом із іншими учасниками проекту ти зможеш допомогти людям, яким самотньо. Завдання волонтерів — двічі на тиждень спілкуватися по телефону з літньою людиною, яка цього потребує.

Як долучитися: Щоб стати учасником проекту, зателефонуй на номер безкоштовної гарячої лінії 0 800 202 147 (з 12 до 20 год у будні) та залиши свою заявку. Якщо ти хочеш стати волонтером проекту, реєструйся за посиланням.

Усі учасники повинні пройти онлайн-курс із телефонного волонтерства, а потім скласти тест, який підтвердить знання й готовність. Далі потрібно підписати договір про нерозголошення даних учасників.

Під час вибору телефонного співбесідника, організатори проекту враховують побажання обидвох сторін: вік, стать, місце проживання, сфера діяльності, освіта, захоплення.

Набір до команди медіапроекту «Типові журналісти»

Де: Київ або дистанційно
Коли: з кінця жовтня

Проект «Типові журналісти» популяризує та розвиває журналістику серед молоді. Команда має свій сайт, сторінки у соціальних мережах і навіть власний мерч!

Цього жовтня «Типові журналісти» шукають до команди SMM-спеціалістів, редакторів, дизайнерів, піарників, авторів, організаторів заходів, а також фандрайзерів.

Перевага надається тим, хто більшу частину року перебуває у Києві, але учасники з інших міст теж можуть долучитися.

БУРтабір

Де: м. Рівне, Рівненська, Одеська та Харківська область
Коли: 9-17 жовтня, 16-24 жовтня, 23-31 жовтня

Це волонтерський табір, мета якого — будівництво та відновлення старих будівель. Першу половину дня волонтери працюватимуть на об’єктах, допомагатимуть відремонтувати помешкання.

А другу половину дня — учасники братимуть участь в культурно-освітніх заходах, знайомитимуться з місцевими жителями, обмінюватимуться досвідом та інтересами.

Організатори забезпечують проживання та харчування, а також компенсують кошти за дорогу до табору.

Як долучитися: Щоб стати учасником табору, заповнюй заявку за посиланням.

Доступно.UA

Де: твоє місто
Коли: постійно

Це всеукраїнський проект, мета якого — робити українські міста більш інклюзивними, тобто доступними для усіх людей.

Волонтери можуть обрати будь-яку роботу для себе: організовувати події у своєму місті, перевіряти локації в місті на доступність для людей з обмеженими можливостями, перекладати чи вичитувати тексти іншими мовами, робити для них субтитри, розшифровувати аудіо, наповнювати сайт на WordPress, оцифровувати друковані дані чи проводити опитування по телефону.

Як долучитися: Заповнюй заявку за посиланням.

Благодійна забава «Золотою стежкою»

Де: м. Львів, Сихівський парк
Коли: 9 жовтня

Це навчально-розважальний захід для дітей захисників України та сиріт. Протягом дня волонтери допомагатимуть із приготуванням сніданків та обідів, проведенням квестів та інструктажів, прибиранням.

Асоціація розвитку дитячих активностей «Шанс»

Де: м. Варшава
Коли: 1 листопада 2021 року-1 вересня 2022 року

Учасники проекту зможуть організовувати навчання та дозвілля для дітей. Асоціація має ранкові клуби для дітей від 0 до 4 років, та денні/вечірні заняття для дітей 3-9 років.

Волонтери можуть допомагати з організацією уроків майстерності з куховаріння, англійської мови, музики, моторно-сенсорних майстерень, з підготовкою до пікніків у місті.

Також потрібно розповідати про власну культуру, кухню, традиції.

Як долучитися: Щоб долучитися, відправ заповнену анкету на пошту volunteering@schuman.pl. В темі листа вкажи APPLICATION 2021.

До анкети можна додати презентацію про себе, відео, мотиваційний лист.

Допомога безпритульним тваринам в комунальному закладі «Ласка»

Де: м. Луцьк
Коли: щосуботи

Кожної суботи волонтери можуть гуляти з собаками, гратися з котикам, допомогти у догляді за тваринами.

Для тварин — це можливість провести час з людьми, які про них дбають, а для волонтерів — нові знання, досвід та любов від пухнастих улюбленців.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus