Де навчаються круті айтішники?

computer

У 2019 році вартість світової ІТ-індустрії сягне 5 трильйонів доларів, і це не межа. Передові компанії очікують від міленіалів практичних навичок та інноваційних рішень. Розповідаємо, де студенту здобути ІТ-освіту, яка відповідатиме вимогам сучасного бізнесу.

Фраза «я програміст» як заклинання «Алогомора»: змах чарівної палички – і перед тобою відчиняються всі двері. За даними ІТ Ukraine, індустрія інформаційних технологій посідає друге місце за обсягом експорту. І, хоча на глобальному ринку успіх українського ІТ-сектора поки що залишається непомітним, ця сфера розвивається шаленими темпами.

Навіщо вчитися?

«Теоретична складова ІТ-бізнесу змінюється кожні 3-4 роки, так само як і вимоги користувачів до програм та додатків», – розповідає експерт освітніх програм ІТ-компанії EPAM Максим Почебут. Тобто, щоб стати програмістом чи інженером програмного забезпечення нового покоління, недостатньо просто «кодити». Топові ІТ-компанії очікують від «фрешів» не лише відмінного знання різних мов програмування та англійської, а й м’яких навичок, без яких не розвинеш успішного бізнесу.

До речі, у січні 2019 року мережа LinkedIn оприлюднила топ-25 навичок, якими повинен володіти потенційний стажист/працівник ІТ-компанії. Опановуй!

Де вчитися?

Великі ІТ-компанії допомагають університетам навчати молодих спеціалістів, а цього року таке партнерство перейшло на новий рівень. ЕРАМ і Національний університет «Києво-Могилянська академія» розробили спільну магістерську програму за напрямком «Інженерія програмного забезпечення». Ми відвідали презентацію програми й ділимося з тобою корисними інсайтами.

Чим крута програма?

Затребуваність галузі. Програмна інженерія є однією з найперспективніших ІТ-галузей не лише в Україні, а й у всьому світі.

Fast fact: архітектор операційної системи Linux Лінус Торвальдс, творець «Твіттера» Джек Дорсі й засновники найвідоміших мов програмування навчалися за цією спеціальністю!

itВикладачі – практики. Предмети викладатимуть експерти, які працюють у реальному бізнес-середовищі. Організатор програми, компанія ЕРАМ, є провідним постачальником послуг з розробки програмного забезпечення та цифрових платформ. Вона співпрацює з понад 6 000 програмістами і входить у список 100 найкращих провайдерів ІТ-послуг у світі.

Case study й теорія. Програма поєднує академічні знання із сучасних технологій, практичні бізнес-кейси світу, основи менеджменту й реалізації архітектурних рішень. Студенти вивчатимуть лише те, що знадобиться в справжніх проектах.

Змішаний формат навчання. Студенти навчатимуться в зручній формі: офлайн, онлайн, самостійне навчання та робота з реальними бізнес-проектами.

Для кого програма?

Майбутні фахівці з програмної інженерії, які хочуть долучитися до програми, повинні відповідати таким вимогам:

  • мати досвід роботи/навчання в ІТ;
  • добре володіти англійською мовою;
  • володіти м’якими навичками (комунікабельність, навички створення презентацій, здатність знаходити прості вирішення для складних проблем).

Модулі програми: Solution Architecture, Delivery and Product Management, Cloud and DevOps, Big Data
Тривалість програми: 2 роки
Старт програми: 1 вересня 2019 року

З усіма деталями, таймлайнами й процесом реєстрації можна ознайомитися на сайті EPAM.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus