Як готуватись до TestDaF?

інтелект

Існує декілька варіантів підготовки до тесту: курси, репетитор, самостійна робота. У кожного з них є свої переваги, тому коли починаєте підготовку, варто гарненько з усім розібратися.

Репетитор

Для пошуку репетиторів по всій Україні є декілька класних Інтернет-ресурсів:

Коли шукаєте репетитора саме для успішної здачі TestDaF, варто уточнити цей момент і спитати, чи працювала людина колись із підготовкою конкретно до цього тесту і найспецифічнішою його частиною – усним мовленням, яке записується на електронний носій.

Реклама

Курси

Якщо репетитор здається дорогим задоволенням, можна записатися на курси німецької мови, які готуватимуть конкретно до здачі TestDaF. Дуже багато з них проводяться в самій Німеччині (перелік на сайті Language International чи Інституту міжнародних комунікацій). Існує декілька і в Україні:

робота

Самостійна підготовка

Вибір самостійної підготовки залежить не від рівня знань, а від того наскільки наполегливо ви можете працювати, концентруючись на конкретних цілях. Насправді така підготовка, принаймні з напрямків читання і аудіювання, доволі оптимальна, адже існує багато навчальних матеріалів у відкритому доступі.

godaf – сервіс із підготовки, який за певну плату надає типові завдання тесту. Замовляючи один пакет, ви отримуєте по 2 завдання з читання, письмового і усного мовлення та одне з аудіювання, а також відповіді. Коштує це задоволення 10 Євро.

Також TestDaF-Інститут активно пропагує онлайн-курси – DUO (Deutsch-Uni Online), однак вони більше спрямовані на загальне знання мови, а не формат TestDaF. Їх вартість коливається від 109 до 219 Євро.

Соціальні мережі

Багато корисної інформації можна знайти в соціальних мереж. Ось тематичні спільноти ВК:

І у Facebook:

Корисні посилання

Фото: stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus