Цікаві люди: Джонні Ворд, який заробляє подорожуючи

блог

Вам часто сниться, що ви в якійсь екзотичній країні (наприклад, у Малайзії) насолоджуєтеся місцевим колоритом, вишуканою національною кухнею та мальовничии краєвидами? І ніщо не зможе порушити ваш спокій, окрім… дзвінка клятого будильника. Ще хоча би 5 хвилиночок.. Але як швидко вони минають! Добре. Випити кави та їхати в офіс на роботу. Екзотика, чекай на мене в наступному житті.

Ця ситуація знайома мільйонам, але не 31-річному ірландцю Джонні Ворду. Для нього такі сни і є повсякденністю. Чоловік живе та заробляє подорожуючи. Як йому це вдалося?

Джонні мав мрію об’їхати весь світ і сміливість, аби це здійснити. У 2006 він закінчив коледж і влітку, аби трохи заробити, влаштувався на роботу в табір для дітей з особливими потребами. Накопичивши достатньо грошей, Ворд вирішив, що сидіти на одному місці – не його життєвий шлях. Він купив квиток в одну сторону до Таїланду та поїхав туди за волонтерською програмою, щоб навчати місцевих дітлахів англійської мови. Тоді його пригоди і почалися.

Чоловік створив блог «OneStep4Ward», аби ділитися з людьми досвідом своїх мандрівок, і не прогадав. Через декілька місяців сайт переріс у повноцінну медіакомпанію, яка приносить стабільний заробіток у розмірі 935$ на день. У блозі Джонні намагається розповідати своїм прихильникам про все, що з ним відбувається, а також  описує маршрути майбутніх подорожей.

Наприклад, тут Ворд розповідає, кого зустрів на Мадагаскарі! Це ж король Джуліан! А може, його брат…а може, просто якийсь «лівий» лемур:

Тут наш герой показує, як треба цілуватися з ламою в Перу:

Ось він плаває у водах Антарктики. Погодьтеся, для цього потрібно мати сталеві…нерви і рішучість:

За останні 3 роки зі 193 країн світу Ворд уже встиг відвідати 152. Мандрівник підрахував, що останню країну він побачить уже наприкінці наступного літа. Що буде потім − не знає. Та судячи з попереднього досвіду Джонні, його майбутнє не буде нудним.

Нещодавно Ворд запропонував своїм фанатам взяти участь у благодійній акції та виграти безкоштовну подорож із ним до Африки:

Мандрівки Ворда можна також відслідковувати за його Instagram. Погляньте!

#cuenca #ecuador #livingthedream #onestep4ward #travel

Фото опубликовано Johnny Ward (@onestep4ward)

#MountFuji #mountains #japan

Фото опубликовано Johnny Ward (@onestep4ward)

The #GoldenTemple in #Kyoto, #Japan, so perfect. #everycountryintheworld #buddhism #asia #eastasia

Фото опубликовано Johnny Ward (@onestep4ward)

20 hour bus to cusco, Made it! #cusco #cuzco #machupicchu #peru #livingthedream #travel #onestep4ward

Фото опубликовано Johnny Ward (@onestep4ward)

A gorgeous #yak in the #himalayas, #tibet #yakattack #everycountryintheworld #wildlife #mountainporn #lovetheworld

Фото опубликовано Johnny Ward (@onestep4ward)

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus