Site icon STUDWay

Цікаві факти про ноутбуки

Цікаві факти про ноутбуки

Фото - cikavosti.com.

Сучасні ноутбуки легкі, компактні та високотехнологічні. Важко повірити, що їхні «предки» були громіздкими пристроями з монохромними дисплеями та масивними клавіатурами.

За даними STUDway із посиланням на «Сikavosti», перший портативний комп’ютер важив 11 кг і мав всього 64 кілобайти пам’яті. Osborne 1 (так називався перший ноутбук) спіткала сумна доля. Маркетингова помилка зруйнувала його популярність і виробник збанкрутував.

Військові технології

Перший ноутбук був не лише величезним, але й лякаючим за своєю конструкцією. Сучасного користувача він би шокував. Завдяки своїм особливостям та міцності, «агрегат» сподобався американським військовим. Вони використовували його у своїх цілях і були цілком задоволені характеристиками.

43 дюйми та 45 кг продуктивності

Комерційні моделі ноутбуків мають різні розміри екранів. Величезною для портативної техніки вважається діагональ від 17 дюймів. Однак ентузіасти зібрали лептоп з екраном у 43 дюйми, роль якого виконує телевізор Samsung. Цей гігант виглядає доволі поважно, хоча промислові шарніри кришки видають його саморобний характер. Важить ця конструкція 45 кг, що дорівнює вазі приблизно 20 звичайних ноутбуків.

Основні особливості конструкції:
– кілька потужних акумуляторів;
– механічна клавіатура Redragon;
– процесор Core i3;
– RGB-підсвітка;
– каркас для «начинки», створений за допомогою 3D-принтера.

Бюджет до 100 доларів

Сучасні бюджетні ноутбуки зазвичай коштують від 250-300 дол., якщо мова йде про нові моделі. Однак можна знайти пристрої, які коштують дешевше простенького смартфона. Якщо пошукати, в інтернеті можна знайти моделі за ціною до 100 дол. Проте їх апаратне забезпечення залишає бажати кращого, тому краще все-таки зібрати більше грошей для кращої покупки.

Найдорожчі ноутбуки

До найбільш дорогих моделей ноутбуків належать ексклюзивні пристрої:
– інкрустовані коштовними каменями,
– з автографами відомих особистостей,
– з незвичайними чохлами у комплекті.

Поява кольорового дисплея

Спочатку ноутбуки були чорно-білими. Кольорові дисплеї з’явилися у 1984 році – через два роки після виходу першого ноутбука від Epson з рідкокристалічним дисплеєм.

Цікавий факт про MacBook

Завершимо тим, що MacBook міг би бути зовсім не MacBook. Назва цього ноутбука походить від зміненого назви сорту яблук McIntosh. Однак Стив Джобс пропонував назвати проєкт Bicycle. Хто знає, можливо, у такому випадку користувачі отримали б якийсь BicBook.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому відмова від телефону зранку може змінити настрій на весь день.

Exit mobile version