Crello та «Україна без сміття» створили добірку екошаблонів у вільному доступі

68724038-b9bc-4547-9bfe-56c65b1575f9_1024
7 шаблонів на екотему створила команда онлайн-платформи Crello разом із соціальним проєктом «Україна без сміття». Будь-який із них можна завантажити на платформі Crello, ввівши пошукове слово «nowaste».1

Ця соціальна колаборація — спосіб не тільки заохотити людей до відповідального споживання, а й створити пізнавально-розважальний контент у вільному доступі, аби кожен охочий міг легко розповісти про екопроблеми, що його хвилюють. За словами Crello, на їхній платформі за запитом «еко» вже зараз є майже 1000 доступних шаблонів, і команда дизайнерів продукту планує й надалі випускати колекції шаблонів для інфографіки, публікацій в соцмережах, постерів та ін. на цю тему.

«Ніколи не знаєш, як одне твоє сторіс, скажімо, про шкоду пластикових соломинок вплине на фоловерів, які могли просто не задумуватися про таке. Найкраще в цій соціальній колаборації — легкість створення контенту та зрозумілі, легкі для запам’ятовування меседжі. Хороше сторіс на екотему може створити і першокласник, і його бабуся», — Анна Яблучна, комунікаційна менеджерка УБС.

Шаблони, створені в межах цього соціального проєкту, можна як завгодно редагувати й використовувати в будь-якій точці світу.

Crello — безкоштовна графічна платформа, з якою навіть недизайнери можуть створювати вражаючий графічний контент за лічені хвилини. В допомогу користувачу — простий інтерфейс та тисячі готових шаблонів для 70+ форматів для соціальних мереж, реклами, друкованої продукції та інших креативів. Crello надає доступ до бібліотеки музики, шрифтів, анімації та графічних об’єктів, а також до 200 мільйонів фото та відео від Depositphotos. З програмою можна працювати на десктопі, планшеті або у смартфоні.

Україна Без Сміття — соціальний проєкт, що популяризує роздільний збір відходів серед українців і створює системні можливості для сортування. Першими в Україні відкрили громадську станцію сортування No Waste Recycling Station.

Раніше ми розповідали, як долучитися до екологічного волонтерства?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus