Комп’ютерна графіка і дизайн: освітні ресурси від EdEra

man 3

Ілля Філіпов, СЕО студії онлайн-освіти EdEra, та Василь Дубовий, керівник відділу постпродукції, підготували добірку найцікавіших ресурсів, щоб прокачати навички комп’ютерної графіки, 3D-моделювання, дизайну і загалом роботи з відео.

Навчальні платформи

Lynda.com

Lynda.com пропонує курси для вивчення різних інтерфейсів: від Adobe Photoshop до After Effects. Окрім того, нещодавно там з’явилися навчальні матеріали з інших тем. Наприклад, курси з веб-розробки, програмування чи ведення бізнесу.

Підписка платна, але можна одним пострілом убити двох зайців. Нещодавно LinkedIn купив цю платформу і створив новий розділ – Learning. Якщо оформити підписку на нього, ви отримаєте і курси з Lynda.com, і доступ до навчальних матеріалів LinkedIn.

Pluralsight

Велика платформа з онлайн-курсами, що охоплюють теми, пов’язані з комп’ютерною графікою, дизайном та розробкою програмного забезпечення. На Pluralsight є можливість оцінити знання зі сфери, яка тебе цікавить, а потім підібрати курси відповідно до свого рівня знань. Крім цього, можна вивчати пакети Adobe, Autodesk та окремі програми для дизайну й прототипування.

До речі, ще один чудовий ресурс для вивчення ІТ – Code School. У 2015 році Pluralsight поглинув його, тож тепер на сайті можна оформити підписку одразу на дві платформи.

Udemy

На платформі Udemy можна знайти хороші авторські курси. Для цього уважно читайте відгуки користувачів. Курси платні, за деякі можна викласти до 300 $.

Втім, це не стосується читачів цього матеріалу. Лайфхак для вас: на сайті CouponFollow є купони-знижки для різноманітних платформ, зверніть увагу на розділ Udemy та дістаньте змогу придбати будь-який курс за 10 $.

computer1

Реклама

Онлайн-курси

«Основи 3D-моделювання»

На платформі EdEra скоро запуститься безкоштовний курс. Він для людей, які з нуля хочуть набути ґрунтовних знань із 3D-моделювання. Курс досить складний, але інформативний. І до речі, ця картинка – одна з робіт викладача курсу Олександра Сурніна. Попередня реєстрація вже відкрита.

Професійні курси від виробників програмного забезпечення

Adobe та Autodesk не тільки розробляють програмне забезпечення, але й навчають, як ним користуватися.

Adobe пропонує як різноманітні курси, так і навчальні матеріали. На Autodesk розміщено програмне забезпечення, яке можна використовувати безкоштовно в навчальних цілях, та онлайн-курси. Деякі з цих матеріалів безкоштовні, деякі – платні.

Веб-сайти

Motiongrapher

Міжнародний ресурс, присвячений анімаційному дизайну (motion graphics). Тут можна знайти інтерв’ю з експертами, які давно займаються анімаційним дизайном, корисні поради, а також зарядитися натхненням. До того ж, ресурс проводить щорічний конкурс – The Motion Awards. Можливо, хтось уже готовий ризикнути?

The Great Discontent

Те, що треба для натхнення! Ресурс публікує подкасти й інтерв’ю з сучасними митцями, мейкерами і тими, хто не боїться ризикувати. Можна не лише зарядитися ідеями, але й отримати практичні поради, для прикладу, як працювати з клієнтами чи як знайти час і для комерційних замовлень, і для творчості.

Телеграф

Сайт позиціонує себе як «журнал про український та світовий дизайн». На ресурсі можна знайти інтерв’ю з відомими дизайнерами, переклади матеріалів, авторські статті. Одна з цікавих рубрик – «Полезные ископаемые», де дизайнери діляться 7 улюбленими картинками, 6 талановитими дизайнерами, 3 ресурсами для натхнення.

computer2

Telegram-канали

Лавка Продуктового Дизайна

Автор каналу – Денис Суділковський, керівник відділу продуктового дизайну в ЛУН.ua. Він обіцяє розповісти, «як продукти стали новим рок-н-ролом», і для цього публікує корисні інфографіки, таблиці й посилання на тематичні матеріали.

Design Links

Назва доволі промовиста: так, тут дійсно зібрані посилання. Купа корисних посилань на тему дизайну з коротким описом і тегами.

UX Live

Блог на тематику UX-дизайну від автора пабліку «Десигн» у «ВКонтакті». Читайте обережно: часто трапляється лайка та думки, з якими не завжди погоджуєшся. Однак можна натрапити й на корисні речі.

Арт і Я / ArtiYa Calligraphy School

Канал найбільшої школи каліграфії в Україні. Тут постять не тільки анонси курсів, але й конкурси для тих, хто цікавиться мистецтвом, а також тематичні посилання на майстер-класи, воркшопи та курси.

bangbangeducation

Освітній проект для тих, хто працює (чи планує працювати) у сфері дизайну та ілюстрації. Тут можна знайти добірки посилань на корисні ресурси, інтерв’ю з дизайнерами, поради (наприклад, як налагодити комунікацію з клієнтом).

Почитать о дизайне

Як кажуть автори, це канал про digital-дизайн, а також дизайн, дизайн-мислення, UX, UI, типографіку, верстку, колір, інструменти. Публікуються посилання на корисні інструменти (наприклад, для порівняння контрастності), новини та статті з порадами (як зробити онлайн-навчання більш продуктивним).

Design & Productivity

Автор каналу – Костянтин Горський, провідний дизайнер в Intercom, екс-дизайн-директор «Яндексу». Він «пише про дизайн, продуктивність і життя». Фішка каналу – мінімальна кількість посилань. Автор пише власні пости, у яких зачіпає актуальні теми, наприклад, стосунки з керівництвом, продуктивність, секрети хорошого дизайну.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus