Coursera запустила курси для навчання професіям

startup-photos (1)

Coursera запустила добірки курсів для повноцінного навчання професіям.

Освітній сервіс Coursera започаткував ініціативу, з якою навчатись можна буде не окремим предметам, а цілим професіям. Тепер дистанційно можна буде стати, наприклад, дизайнером, маркетологом, розробником чи аналітиком.

Coursera запустила добірки курсів для користувачів, які хочуть повністю навчитися нової професії. У освітньому сервісі вважають, що такі комплекси допоможуть покроково вивчити спеціальність.

Зараз на сайті доступні 16 добірок, серед яких, наприклад, спеціаліст з аналітики даних, маркетолог, експерт з машинного навчання та інші актуальні професії. Тривалість кожного комплексного курсу в середньому становить близько шести місяців. При цьому ті матеріали, які вже відомі учням, можна буде пропускати.

Поки що ці збірні курси доступні тільки в англомовній версії сервісу, пізніше доступ отримають й іншомовні розділи. Подивитись їх зареєстровані користувачі можуть тут.

На початок 2017 року в Coursera було зареєстровано 24 млн користувачів і викладено більше 2000 курсів і 160 спеціалізацій від 149 освітніх установ.

Нагадаємо, що співзасновник Apple запустив онлайн-платформу для технічної освіти.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus