Connect for Impact: листівка з Берліну

Знаємо гарну традицію для подорожей: коли приїздиш гостювати у нове місто, відправ собі листівку на домашню адресу. Вона потрапить тобі до рук після довгого шляху, із власною історією та частиною твоїх спогадів та досвіду.

Коли нас запитують, про що «Студвей», відповідаємо: це про Можливості. Одну таку можливість я використала 19–23 вересня у Берліні в рамках програми Connect for Impact та форуму «Ukraine Lab: поліфонія активізму та дослідження європейськості». Насичені декілька днів знайомств, обговорень, роботи над помилками та ідеями, а ще й знайомство з декількома урбаністичними локаціями, місцевими соціальними ініціативами та підприємствами. Все заради того, щоб встановити прямий зв’язок між ініціативами України та Німеччини, і заради більших, кращих, масштабніших результатів роботи в Україні.

Загалом форум Ukraine Lab зібрав близько 200 учасників, гостей та експертів з 11 країн світу, які працюють над проектами безпосередньо в Україні чи заради її розвитку. Тепер розширювати межі свого імпакту спільними проектами будемо разом із: Благодійний магазин Ласка , Тепле Місто, Одеський дебатний осередок, Дивовижні, Ґараж ґенґ, Перше антикафе Бердянська “ЧАС Є”, Соціальна пекарня «Горіховий дім», Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, Центр інноваційної освіти «Про.Світ».

FullSizeRender 6

Познайомились із крутими берлінськими проектами: Trial and Error/ Kulturlabor, Social Impact Lab, The Changer, TeachSurfing, Impact Hub Berlin, ActiveYOUkraine. Їхні історії перемог та невдач можуть багато чому навчити усіх нинішніх та майбутніх соціальних інноваторів. Тому вже готуємо про них статті.

Тому не втомлюємось дякувати людям та організаціям, завдяки яким Берлін став можливим:

Кажуть, дякувати краще не словом, а ділом :) Тому текст короткий, а роботи заплановано багато.

IMG_0051

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus