Цьогоріч дев’ятикласники не складатимуть ДПА у формі ЗНО

william-iven-19843-unsplash (1)

У 2019 році ДПА у формі ЗНО складатимуть лише учні 11 класів, студенти технікумів і коледжів.

Таке рішення ухвалило Міністерство освіти й науки через звернення учнів 9-х класів та їх батьків щодо проходження ДПА у вигляді тестування. За словами Лілії Гриневич, запуск ЗНО в 9 класі планують після 2026-2027 навчального року.

Для випускників шкіл обов’язковими є тести з української мови і літератури, математики або історії України на вибір та один із перелічених вище предметів. Результати з цих трьох дисциплін зараховуватимуться як оцінки за державні іспити.

Нагадаємо, реєстрація на пробне ЗНО розпочалася 8 січня й триватиме до 31 січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Для всіх зареєстрованих учасників буде створені інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого розмістять відомості про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати.

Пробне тестування відбудеться 16 березня – з української мови і літератури й 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов.

Крім того, вартість цьогорічного пробного тестування становить 132-139 гривень. Вона залежить від регіону проживання учасника.

Фото: unsplash

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus