Чи мають парфуми термін придатності: перевірте це за допомогою простих кроків

чи псуються парфуми

Відомі парфумери стверджують, що деякі аромати можуть залишатися стійкими протягом тривалого часу. Виробники нішевої парфумерії вважають, що деякі композиції навіть можуть покращувати свої властивості з часом, як вино старіє і стає кращим. Інші зазначають, що належне зберігання може продовжити термін придатності парфуму, зберігаючи його якість.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «newsyou.info», експерти радять зберігати парфуми в гардеробній кімнаті або в ящику комода, щоб захистити його від прямих сонячних променів та температури від радіаторів. Хоча, після 5 років рекомендується перевірити якість парфуму. Шендлер Бур, відомий колекціонер парфумів, розповів про свій досвід зберігання парфумів у холодильнику, в спеціальному контейнері, де вони залишаються захищеними від ультрафіолету, коливань температури та кисневого окислення.

Для того, щоб визначити, чи варто викидати парфум, чи ні, можна використовувати кілька підходів. Спочатку слід просто понюхати аромат. Якщо «звучання» змінилося, це може свідчити про зміну якості парфуму. Далі, варто подивитися на колір парфуму – якщо він став темнішим або каламутним, то це також може бути ознакою погіршання якості. Нарешті, слід розглянути склад парфуму, звертаючи увагу на термін придатності та вміст природних інгредієнтів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про секрети ідеального онлайн-шопінгу: практичні поради від експерта.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *