Site icon STUDWay

Чому PS6 обіцяє революцію в геймінгу: попередній огляд нової консолі від Sony

Фото - unian.net.

Протягом майже року Sony працює над розробкою PS6 і вже зараз має амбіції зробити його найпотужнішим пристроєм на ринку. Осінню очікується випуск PlayStation 5 Pro, яка обіцяє бути актуальною протягом трьох років, перед тим, як Sony представить своє нове творіння – PlayStation нового покоління. Хоча реліз PS6 не очікується раніше 2028 року, кілька деталей вже стали відомі.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «unian.ua», конкретні технічні характеристики, такі як процесор та обсяг оперативної пам’яті, ще не визначені, Sony вже обрала AMD як свого партнера для розробки пристрою, уникнувши Intel або NVIDIA. Зазначимо, що перед остаточним вибором AMD для PS5, ведення переговорів з NVIDIA також було розглянуто. Припускається, що PS6 буде випущено не раніше 2028 року і матиме розширену підтримку трасування променів та шляхів, а також високорозвинені можливості для роботи зі штучним інтелектом.

Хоча потужність актуальної PlayStation 5 трошки відстає від Xbox Series X, це не заважає їй бути лідером у продажах, обійшовши конкурента вдвічі. У зв’язку з цим Microsoft розглядає нову стратегію щодо ексклюзивів для Xbox, плануючи випускати свої ключові ігри на платформах конкурентів. Нова стратегія містить в собі оновлення лінійки Xbox Series X/S восени 2024 року, з циліндричним корпусом для старших консолей та версією із SSD на 2 терабайти. Це вдосконалення супроводжуватиметься зменшенням енергоспоживання на 15%.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про створена нова модель ШІ, яка передбачає смерть з точністю 78%.

Exit mobile version