ЧНУ ім. Федьковича співпрацюватиме з ІТ-компанією

комп

Адміністрація Чернівецього національного університету ім. Ю. Федьковича підписала угоду про співпрацю з IT-компанією AMC Bridge.

AMC Bridge є відомою фірмою з високими вимогами до дисциплін інженерної підготовки техніків та системних аналітиків. Таких фахівців готують в університеті за спеціальностями «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія» та «Інженерія програмного забезпечення». Викладачі ВНЗ зможуть стажуватися на справжніх робочих місцях у компанії і ділитися новим досвідом на заняттях. Студенти ж проходитимуть практику в AMC Bridge.

На першому етапі співпраці створили студентські команди під спільним керівництвом співробітників фірми і викладачів для роботи над модельними задачами. На другому етапі команди-переможці залучаються до виконання реальних завдань фірми в період виробничої практики.

Для покращення матеріальної бази кафедри AMC Bridge передала в користування вишу комп’ютерне обладнання. У подальшому планується створення лабораторії з проектування спеціалізованих комп’ютерних систем.

Започаткована співпраця може стати хорошим прикладом проекту TEMPUS «Модель орієнтована взаємодія науки і виробництва у галузі електронної і комп’ютерної інженерії» у складі міжнародного консорціуму в 2014-2017 роках, що підтримується Євросоюзом.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus