Міняємо вміння на гроші: як заробляти без шкоди для навчання

Додаткові гроші чи вирішення твоїх завдань – знайомся із соціальною платформою ChiqChaq

ChiqChaq4Студенти задумуються про додаткове джерело доходу, коли бракує стипендії чи кишенькових грошей від батьків. Утім, не завжди є змога працювати повний робочий день, якщо не хочеш прогулювати пари. Один з варіантів – знайти зручний підробіток поруч із домом чи місцем навчання й заробляти на тому, що добре знаєш і вмієш. Але де шукати таких можливостей і вакансій? Знаємо таке місце.

Сайт СhiqChaq – це українська версія однойменного ізраїльського ресурсу. Його бета-тест відбувся в Ізраїлі ще торік. Тут кожен охочий може знайти для себе підробіток чи, навпаки, помічника для виконання власного завдання. Ресурсом завжди можна буде користуватися безкоштовно: це принципове рішення засновників. Наразі на українській версії соціальної платформи для побутового фрилансу зареєструвалися понад тисяча користувачів. Частина команди сайту – з України. На початку наступного року планується запуск регіональних платформ у країнах Європи, а до кінця року випустять мобільний додаток.

Як це працює

Користувачів сайту не поділяють на замовників та виконавців, адже кожна людина може і виконувати роботу, і шукати допомоги на платформі. На ресурсі можна обрати завдання або ж розмістити його. Це хороший варіант для студентів, які шукають додаткового заробітку. На сайті доступні майже 300 рубрик, зокрема «Тренери й репетитори», «Дизайн та ІТ-послуги», «Встановлення, ремонт та обслуговування техніки», «Реклама й копірайтинг».

chiqchuck3Також на ChiqChaq можна знайти завдання, які не потребують спеціальних вмінь чи навичок: постояти в черзі, вигуляти собаку, доставити посилку, прибрати квартиру тощо.

Хочеш заробити чи шукаєш допомоги? Ось варіанти, які ми знайшли для тебе. Більше пропозицій шукай на сайті!

Варіанти підробітку

Няня для дитини
Локація: Київ
Для кого підійде: для людей, які вміють і люблять працювати з дітьми
Оплата: 50-60 гривень/год

Учитель гри на фортепіано
Локація: Вінниця
Для кого підійде: для студентів, які мають музичну освіту
Оплата: 200 гривень

Ремонт принтера
Локація: Харків
Для кого підійде: для студентів, які знаються на техніці
Оплата: за домовленістю

Роздавання флаєрів
Локація: Київ
Для кого підійде: для студентів, які мають кілька вільних годин на день
Оплата: 35 гривень

Розкрій та пошиття одягу
Локація: Харків
Для кого підійде: для студентів, які вміють шити і мають швейну машинку
Оплата: за домовленістю

chiqchuck2Прибирання квартири
Локація: Київ (Оболонь)
Для кого підійде: для тих, хто має вільний час (раз на два тижні) і любить чистоту
Оплата: 250 гривень

Ремонт жалюзі
Локація: Волинська область
Для кого підійде: для тих, хто розуміється в механізмах і вміє ремонтувати дрібні хатні речі
Оплата: 350 гривень

Якщо сам хочеш розмістити завдання

Для початку варто створити власний профіль на платформі (кнопка в правому верхньому куті сайту). Є можливість швидко зареєструватися, не вказуючи своїх здібностей: їх потрібно буде заповнити, якщо ти також плануєш брати замовлення. Потім – «розмістити завдання»: потрібно обрати його категорію (ремонт/прибирання), дати назву, детально описати, чого саме ти хочеш. Крім того, варто вказати приблизну ціну, яку пропонуєш за виконання завдання, додати фото (наприклад, техніки, яку потрібно відремонтувати), обрати місто, у якому ти потребуєш допомоги, дату виконання (можна вказати «за домовленістю», якщо чіткого дедлайну немає), додати посилання на свій профіль у соцмережах як на додатковий канал комунікації між тобою та адміністрацією сайту (інші відвідувачі його бачити не будуть).

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus