Чим замінити живу ялинку: 10 еко-альтернатив

home alone

Фото: Home Alone

Ялинки ростуть від 4 до 15 років, залежно від розміру, а на Різдво прикрашають будинок усього декілька днів. Щоб зменшити на них попит, можна самостійно вигадати ялинку. Пропонуємо 10 еко-альтернатив

Мінімалізм

Дотримуючись витриманого скандинавського стилю, можна зробити ялинку з дерева або металу. Достатьно виготовити витягнутий трикутник із підручних засобів. Підійде будь-що: піраміда з дощечок, «гірка» з ялинкових куль, конуси з цукерок або винних пробок, квіткові композиції – чим менше деталей, тим краще.

1

Повітряні кульки

Ще одна альтернатива – букет із повітряних кульок у формі ялинки. Можна обрати кульки зеленого кольору, чорні, білі, сріблясті або різнокольорові. Єдиний мінус – через певний час кульки здуваються, але, принаймні, після них не треба прибирати ялинкові голки.

Новорічні прикраси

Замість повітряних кульок, можна скласти вежу із новорічних прикрас одного чи різного кольорів.

3

Полички і ящики

Якщо маєш зайві дерев’яні ящики чи полиці, створи ялинку із них. Плюс такої ялинки – безліч відділів, куди можна покласти подарунки чи інші декорації.

4

Сухі гілки

Якщо любиш запах ялинки вдома, створи міні-ялинку зі справжніх гілок, приклеївши їх скотчем до стіни і прикрасивши маленькими іграшками.

Ялинка у вазоні

Альтернатива сухим гілкам – декоративна туя або кущик розмарину. Ще одни варіант – араукарії, вічнозелена хвойна рослина, яка росте в горщику. Новорічним декором може стати флораріум із живою хвойною араукарією, оформлений натуральним камінням.

5

Оренда

Дедалі більше компаній пропонують орендувати новорічну ялинку. Причому в оренду здають як штучні, так і справжні ялинки. У випадку зі справжніми, їх викопують, садять у надійний горщик на кілька святкових тижнів, а потім пересаджують назад у розплідник.

Фрукти і кімнатні рослини

Прикрасити іграшками та гірляндою можна і горщик фікуса, і кактус, і навіть ананас. Ще один варінт нашвидкоруч – піраміда із мандаринок.

Драбина або гірлянда

Якщо драбина стара, пофарбуй її в зелений, якщо нова – прикрась гірляндою та подарунками. Ялинку можна зробити навіть з гірлянди, приклеївши її до стіни.

6

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus