У черкаському виші не хочуть поновлення на посаді колишнього ректора

качала

У Черкаському державному технологічному університеті відбулася конференція трудового колективу щодо можливого поновлення на посаді колишнього ректора Тамари Качали відповідно до ухвали Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ від 29.03.2017 року.

Попри постанову суду, жодних підстав звільнити чинного ректора ЧДТУ Олега Григора нема, тому рішення залишається за трудовим колективом університету. Попередньо перед конференцією на всіх факультетах навчального закладу відбулися вчені ради, на яких прийняли однакові рішення:

  • висловлення недовіри колишньому ректору ЧДТУ Тамарі Качалі;
  • звернення до МОН України щодо вживання всіх дій для непоновлення Тамари Качали на посаді ректора, як такої, яка не має підтримки колективу;
  • висловлення підтримки чинному ректору ЧДТУ Олегу Григору.

«Я відчуваю якусь відповідальність, бо я її приймав на роботу, вірив їй, але вона, на жаль, підвела не тільки мене, а й колектив, і себе. Для того, щоб працювати, кожному співробітнику потрібно мати авторитет, а я вважаю, що Тамара Качала втратила авторитет і моральне право очолювати наш ВНЗ», — висловив свою позицію Юрій Лєга, колишній ректор ЧДТУ.

Людмила Білик, декан філологічного факультету наголосила на стабільності, яка панує у стінах навчального закладу після обрання Олега Григора ректором. На її думку, зараз вкрай важливо зберегти цей стан.

Опісля офіційної частини конференції до присутніх звернувся ректор ВНЗ Олег Григор. Він подякував працівникам за довіру та повідомив, що не писатиме заяву на звільнення. Григор пообіцяв відстоювати Черкаський державний технологічний університет.

Нагадаємо, раніше ректорка вказаного вишу Тамара Качала була звинувачена у зловживанні службовим становищем та привласненні державних коштів. У серпні 2016-го суд поновив жінку на посаді.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus