Через роль у «Суперперцях» Sony заборонила Джону Гіллу грати в PS2: подробиці

Sony заборонила Джону Гіллу грати в PS2

Сет Роген, один зі сценаристів комедії «Суперперці», поділився несподіваною історією зі знімального майданчика. Виявилося, що компанія Sony наклала вето на використання Джоном Гіллом PlayStation 2 у кадрі.

Як повідомляє Studway з посиланням на сайт «unian», причиною такого рішення став персонаж Гілла, Сет, який, на думку представників Sony, був «надто огидним». Вони побоювалися, що асоціація їхньої ігрової консолі з таким героєм негативно вплине на імідж бренду.

«Вони сказали: «Ми не можемо дозволити йому торкатися нашої продукції, бо він занадто мерзенний»»,

– згадує Роген.

Йшлося про епізод, де головні герої мали грати в The Getaway: Black Monday на PS2. Роген, який став прототипом для персонажа, сприйняв це з гумором, але не без частки образи. Попри це, вимоги Sony були виконані.

Цей кумедний випадок не вплинув на любов Рогена до відеоігор. Він продовжує брати участь у проєктах, пов’язаних з геймінгом, зокрема, нещодавно озвучив Донкі Конга в екранізації «Супер Маріо Брос».

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що Sony спрощує реєстрацію на бета-тестування PlayStation: що потрібно знати.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *