CGI School: як з нуля вивчити 3D і почати заробляти

1 (2) (1)

В CGI School ти за місяць опануєш 3D візуалізацію і отримаєш оплачувану практику з реальними проєктами. Не зважай на відсутність художньої освіти чи спеціалізації, пов’язаної з дизайном чи IT – тут усьому навчать, головне – твоя мотивація. У матеріалі читай інтерв’ю з випускниками CGI School і заціни їхні неймовірні роботи.

Школа CGI School — авторизований навчальний центр Autodesk у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі, який уже протягом 5 років навчає студентів 3D візуалізації. Завершивши курс, студенти отримують сертифікат, який визнається в будь-якій країні світу. Профайли усіх випускників вносять у базу фахівців на сайті Autodesk.

Після закінчення курсу та успішного складання іспиту, всі випускники проходять оплачувану практику з технічними завданнями від реальних замовників. Курс триває 23 робочих дні, з яких 22 дні присвячено інтенсивним заняттям, а 23 день – це іспит.

1 (3)Віддалено процес вступу та навчання на курсах можна порівняти із коледжем/університетом: є відкритий урок, вступна співбесіда та випускний екзамен і багато-багато інформації щодня. Тож як усе відбувається детально і поетапно:

  1. Відкритий урок: екскурсія по класах, презентація школи. На цьому етапі пояснюють тонкощі професії 3D візуалізатора, відповіді на запитання майбутніх студентів та обговорення організаційних моментів.
  2. Попередній курс: кожен, хто відвідав відкритий урок, отримує попередній відео-курс з роботи в 3ds Max та розуміння інтерфейсу програми. Курс триває приблизно 4 години, і його проходження допомагає в подальшому навчанні, адже практичні заняття починаються вже з першого дня.
  3. Співбесіда: перед вступом студенти проходять профорієнтаційну співбесіду, бо для викладачів важлива мотивація та ентузіазм у групі.
  4. Курси: формат навчання – CGI BootCamp – передбачає засвоєння великих обсягів інформації за короткий час. Протягом 22-денного інтенсиву студенти перебувають на курсах з 10:00 до 18:00. Протягом цих 8 годин вони проходять 6 буллітів (по 54 хвилини кожен), 1 година відводиться на обід і 1 година на підбивання підсумків дня.
  5. Екзамен/дипломна робота: на 23 день навчання кожен отримує технічне завдання, відповідно до якого потрібно зробити візуалізацію. Завдання однакове для всіх, на його виконання дається 7 годин. По завершенню роботи оцінюють викладачі курсу за різними критеріями.
  6. Практика: після випуску студенти отримують оплачувану практику, протягом якої CGI School допомагає їм продовжувати вдосконалення навичок та сприяє кар’єрному зростанню.

cgischool

Відгуки випускників CGI School

Максим

maksymОсвіта: фельдшер. Випустився.
Бекграунд в 3D: закінчив курси в іншій школі.

«Я прагнув займатись чимось творчим: спробував різьбу по дереву, хотів робити ексклюзивні меблі, через деякий час почав продавати свічки власного виробництва. Згодом зацікавився 3D графікою. Ідея піти на курси формувалась протягом 7 років: дивився різні навчальні відео та зрештою вирішив піти на курси. Пройшов одні курси із 3D графіки, після них не одразу вдалось знайти роботу. Потім побачив оголошення про CGI School та оплачувану практику після закінчення, тож вирішив спробувати. Курси суттєво підвили мій рівень знань, а після них дійсно була практика. Я і раніше чув про школу, але не одразу наважився піти через інтенсивність навчання, проте все виявилось не так страшно.

Найбільше сподобалось, що поруч завжди є ментори, які підтримують у всьому і дають відповіді на всі запитання – як під час курсів, так і під час практики.

Заняття дуже інтенсивні, тому засвоїти всю інформацію важко. Але на іспиті мені вдалося успішно виконати завдання – візуалізувати інтер’єр кімнати, тож, вважаю, курси дали необхідні для 3D візуалізатора знання».

Вікторія

victoriaОсвіта: юристка. Випустилась.
Бекграунд в 3D: відсутній.

Життя до 3D: Працювала контент-редакторкою, але вирішила змінити рід діяльності.

«Під час роботи контент-редакторкою, я багато працювала з програмою Illustrator, іноді робила сайти. Знайомі, дивлячись на результати робіт, неодноразово радили спробувати себе в 3D візуалізації, тож з часом я й сама про це замислилась, почала переглядати відео, читати статті про це. Про CGI School почула від знайомої, яка сама її пройшла курс, тож я дочекалася набору, щоб спробувати свої сили.

Мені сподобалось, що в курсах багато практики. В перший же день посадили й кажуть – робіть. Кожен день викликав багато емоцій, під час уроків ніби відчуваєш стрес, бо треба засвоїти багато інформації, але в кінці дня дивишся і думаєш: “Клас, я стільки всього вивчила!”. Було важко й інтенсивно, але круто. Під час практики щодня були нові виклики, хотілося зробити побільше й опанувати нові вміння в 3D візуалізації, проте, на жаль, не завжди вдається все встигнути.

Курси впорались із завданням і за 23 дні дали необхідні знання з нуля (часто пишуть, що на такі курси потрібно йти з якимись знаннями, а тут і без них можна)».

Владислав

vladyslavОсвіта: інженер телекомунікаційних систем. Випустився.
Бекграунд в 3D: відсутній.

«Я працював над навчанням штучного інтелекту для безпілотних авто (звучить круто, але ні), став тімлідом із великою командою і почав займатись переважно менеджментом. Пропрацював на цій посаді 3 роки і вирішив змінити роботу. Тому прийшов на схожу посаду в студію 3D візуалізації.

Я бачив роботи 3D художників і зацікавився сам. Захотілось чогось більш творчого – бо любив малювати із дитинства, і менш комунікаційного, адже в менеджменті постійне спілкування є невід’ємною частиною роботи.

Навчатися в школі було стресово, бо потрібно багато працювати, інакше нічого не вийде. Навчався навіть на вихідних, проте це дає дійсно крутий результат. Дуже допомогли ментори, вони постійно давали корисні поради і виправляли, якщо щось було не так.

За 23 дні реально навчитися збирати кімнату за 6 годин. Я дивився роботи спеціалістів, які всьому навчались самі: роботи багатьох із них схожі із роботами випускників, проте процес навчання був набагато довший за 1 місяць».

Єлизавета

elizavetaОсвіта: інженерна спеціальність. Навчається на бакалавра заочно.
Бекграунд в 3D: відсутній, але під час навчання в університеті мала досвід роботи з AutoCAD. Також знала багато різних технічних моментів, які полегшили роботу.

«Я працювала офіс-менеджеркою, потім офіціанткою, але набридло постійно комунікувати з людьми і вирішила спробувати щось інше. Здобуті в університеті знання та коло спілкування (архітектори, дизайнери та інженери) – усе це разом підштовхнуло до думки, що варто спробувати 3D візуалізацію. До курсів придивлялась близько 6 місяців.

Курси цікаві, темп засвоєння інформації нормальний. Було б класно, якби розтягнули навчання на 28 днів (тобто захопили вихідні дні). Програма цікава та насичена, подобається, що після курсів є практика і ментори продовжують допомагати розвиватись.

Я прийшла з нульовими знаннями, вміючи працювати лише з AutoCAD, а зараз добре опанувала 3ds Max і практикую 3D візуалізацію».

Адріан

andrianОсвіта: бакалавр міжнародної економіки. Зараз отримує ступінь магістра за напрямком «Фінанси та кредит».
Бекграунд в 3D: відсутній.

Як і більшість студентів, мав підробіток. Пішов на курси дизайну, де вивчали спочатку Photoshop, Illustrator, далі був блок із Front End, а потім перейшли до 3D візуалізації. Тоді зрозумів, що ця тематика подобається найбільше і вирішив пройти повноцінні курси. Головою й тілом я весь у 3D. CGI School – хороший інтенсив для старту.

За 23 дні можна отримати хороші знання, але потрібно і далі продовжувати працювати над собою.

Володимир

volodymyrОсвіта: дизайнер інтер’єру. Випустився.
Бекграунд в 3D: відсутній.

«Я пробував усе: був приватним дизайнером, займався меблями, був дизайнером у салоні сантехніки і плитки та працював у продажах.

Найбільше заважала побудувати кар’єру дизайнера саме відсутність знань із 3ds Max, тож давно планував піти на курси та вивчити програму. Про CGI School розповіла колега. Курси сподобались саме через їхню інтенсивність, чимось нагадали університет. Частково нервував, чи вийде все опанувати в такому темпі, але зрештою це й стало їхнім головним плюсом. 23 дні – достатньо для базового рівня, але потрібно далі розвиватись».

Дмитро

dmytroОсвіта: факультет радіофізики. Випустився.
Бекграунд в 3D: відсутній.

«Я працював у торгівлі. Міркував, з чим хотілося б зв’язати себе на найближчі років десять, і захотілося спробувати себе в 3D індустрії. Шукав курси із працевлаштуванням і побачив інформацію про CGI School, де обіцяли і візуалізації навчити, і до оплачуваної практики залучити.

Дуже сподобався колектив та ставлення менторів. Майже весь час приділявся практиці, теорію я частіше вчив у вільний від курсів час. Іноді інформація давалася складно через інтенсивність, але зрештою все вклалося в голові.

23 дні – це абсолютно достатньо: уже під час практики починаєш відчувати впевненість в собі та своїх силах».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus