Цей гарячий момент: міні-камасутра по-студентськи

student

Час здач і перездач, хвостів та інших цікавих принад: такий вибуховий, що й не треба ніяких зворотно-поступальних рухів, аби отримати шалені, просто ні з чим не зрівнянні відчуття. Ось лише кілька способів гарантовано вполювати множинні оргазми під час сесії.

Позиція «Він зверху, і зверху ще купа всього»

Де: будь-де. Зверху, власне, завал. Ти-бо під ним. Він складається з конспекту, ноута, якоїсь малозрозумілої, але товстенької роздруківки, невідомо де поцупленої монографії «Проблеми партеногенезу в степах Причорномор’я» і тяжкого сумління. (Ще й не зовсім чистого для додаткової пікантності). Другий партнер може бути, але його тендітного тільця зовсім не видно під схожим завалом.

Додаткові іграшки: термочашка з афродизіаком. Рецепт афродизіаку: одна частина кофеїну, ще одна частина кофеїну і доза глюкози, яку тільки може вмістити молодий організм.

Процес: «О, яка приємна ця важкість! Як добре відчути себе повністю притисненою до поверхні… цього стільця. Як еротично звучить “автоколімація” та “коагуляція”! Як мене наповнює цей нестримний потік… цифр, термінів і всієї цієї інформації, яку я просто вмістити не можу! Іще один, іще один параграф, відтягнути задоволення… Тидищ! Ого, здається, я це зробила безпосередньо мозком!»

via GIPHY

Реклама

Позиція «Півник-стайл»

Де: на бігу. Як відомо, смажений півник зазвичай підкрадається ззаду та енергійно дзьобає в ніжні місця. Особливість цієї пози в тому, що кульмінація настає навіть не в останній момент. Вона настає, коли цей останній момент уже пішов.

Додаткові іграшки: квиток на потяг до Франківська, в якому ти вже майже їдеш у Карпати… Якщо встигнеш зловити викладача і злитися в екстазі… з його тлумаченням визвольного руху середини ХХ століття.

Процес: «Іване Петровичу, зачекайте, я вже дописую!» («Головне – довга прелюдія: так буде приємніше!») «Отже, в аграрній сфері кредитні ресурси відіграють…» («Він дедалі ближчий… Ближчий… О! Продовжуй! Не спиняйся! Уже підступає пік насолоди. Ах! Зараз-зараз, ще буквально один рух… Та-а-ак! За-а-алік!»)

Позиція «Панування і підкора»

Де: на кафедрі.

Додаткові іграшки: якість стрьомні списки, з яких небезпечно стирчить… твоє власне прізвище.

Процес: «Так, Маріє Семенівно! Ну звісно, Маріє Семенівно! Неодмінно, Маріє Семенівно! Та я розумію, Маріє Семенівно! Та ні, я зовсім не це мав на увазі, Маріє Семенівно! Я з радістю, Маріє Семенівно! Й-єс, і цього разу пронесло… Ху-у-ух!»

via GIPHY

Позиція «Вчені ложки»

Де: на дивані.

Додаткові іграшки: подушка.

Процес: «Хр-роп-п… Хр-реп-п… Ох, як солодко! Ух, як добре! Ой! Ти чого підскакуєш? Ти мене розбудив, весь кайф ламаєш! Що ти кажеш? Тобі справді таке наснилося: що соціологічка вирішила ставити автомати не всім, хто взагалі на лекціях з’являвся?! І на завтра треба щось вчити?! Оце в тебе буйна підсвідомість. Який жах, мій бідний котику! Іди сюди, я тебе пригорну…»

Віртуальний дипломний секс

Де: у месенджері.

Додаткові іграшки: приємна вібрація гаджета (невпинна).

Процес: «Я відкриваю список літератури». – «Вау, який він величезний! Який міцний науковий апарат! Він мене збуджує!» – «Я знімаю… повільно знімаю… вимірювання!» – «Я ледь торкаюся… тематики дослідження!» – «О, дай мені, дай мені обґрунтування!» – «Скажи мені, скажи ці брудні слова!» – «Таким чином можемо дійти висновку!» – «Оце ти смалиш, крихітко!»

…«Ну як, ти здала?» – «О, ти просто божественний, я вже двічі здала!»

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus