Центр тестування повідомив про загрозу зриву оцінки медичних дипломів

pen

Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «медицина» і «фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України заявляє про загрозу зриву графіків тестування і неотримання студентами медвишів дипломів у 2017 році.

Причинами цього у Центрі називають дії ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової. Про це повідомили міністру охорони здоров’я Олександру Ленчевському.

«Цілеспрямована кампанія з дискредитації Центру тестування починає набувати ознак національного рівня і потребує професійної та політичної оцінки дій ректора НММУ Катерини Амосової, направлених на зрив Графіків тестування та загрози неотримання студентами медичних ВНЗ дипломів державного зразка у 2017 році.

Політичну відповідальність за зрив національного тестування майбутніх лікарів буде нести не К. Амосова, а в. о. міністра Уляна Супрун. Тому подібну атаку слід розглядати саме у цьому аспекті», – йдеться у листі.

Центр тестування заявляє, що адміністрація вишу розпочала кампанію дискредитації ще в червні 2016 року. Також додає, що лист Амосової «містить чергову недостовірну та неправдиву інформацію, обернену у “турботу про якість”».

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus