Все, що потрібно знати про CAE

Тест CAE належить до групи тестів Cambridge ESOL – English for Speakers of Other Languages та відповідає рівню Upper-Intermediate (B2 за шкалою CEFR).

CAE (Cambridge English: Advanced) – тест, призначений для тих, хто вільно володіє англійською мовою. Навички, які підтверджує іспит CAE, покривають усі аспекти життєдіяльності людини в англомовному середовищі, включаючи академічний і спеціалізований контекст.

Мета тесту: оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська не є рідною, але рівень її володіння мовою відповідає рівню C1 відповідно за шкалою мовної компетенції Ради Європи (CEFR).

CAE є всесвітньо визнаним іспитом, сертифікат якого визнають провідні навчальні заклади та компанії всього світу. Більше 5000 освітніх закладів, підприємств і державних установ приймають First Certificate in English (FCE) як доказ досягнення високого рівня англійської мови.

Іспити можна здавати в паперовій формі або за допомогою комп’ютера. Студент обирає той варіант, який для нього більш зручний. Остання, усна частина, складається в парі двома студентами разом.

Тест складається з 5 модулів – Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking.

Загальна тривалість тесту – 4 години 40 хвилин.

Вартість тесту в Україні становить 1400 грн.

studway cae

Як зареєструватися на CAE?
Особливості реєстрації для складання тесту з англійської мови CAE.  Де це зробити в Україні? Як змінити дату складання тесту? Відповідаємо на цій сторінці.

Як готуватись до CAE?
Основні типи підготовки до CAE: курси, класичні чи skype-заняття з викладачами, матеріали та ресурси для самопідготовки у матеріалі «Студвею».

Як проходить CAE?
Що відбувається у день тесту? У якому форматі він проходить? Яка система оцінювання? Як подати апеляцію? Відповідаємо у цьому тексті.

Які поради для складання CAE?
Лайфхаки від досвідчених для успішного складанні іспиту – у цій статті.

Особистий досвід складання тесту CAE
Особисті враження наших героїв про написання тесту та підготовку до нього – у нашій статті.

Мобільні додатки для підготовки до CAE
Перелік найкорисніших додатків для iOS та Android – переваги та особливості використання – у нашій підбірці.

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.