Будильники, що змусять вас прокинутися

будильник

«Студвей» підготував огляд мобільних додатків-будильників, які змусять вас злізти з ліжка та приємно розпочати день.

Прокинутися від телефонного дзвінка незнайомця, розпочати ранок із розв’язання матемичного рівняння, випробувати своє терпіння та ще безліч способів, як перетворити ранковий будильник на ефективну розвагу.

Puzzle Alarm Clock – будильник-головоломка

Хочете вимкнути набридливий будильник – відгадайте головоломку. Будильник, режим вимкнення якого – відгадані логічні задачі й рівняння, стимулюватимуть ваш мозок прокинутися. Додаток також має додаткові функції повторної перевірки пробудження й навіть ефект вибуху.

будильник

Реклама

Wakie – прокинутися від дзвінка незнайомця

Будильник Wakie – це товариство людей, які дружньо будять один одного вранці. Ви можете проснутися від голосу абсолютно незнайомої вам людини. Система додатку проста: встановлюєте будильник, скажімо, на 7 ранку та в цей час отримуєте телефонний дзвінок від іншого члена Wakie. Дзвінок триває лише 1 хвилину: без довгих розмов і знайомств.

будильник

Розумний будильник 90night

Дослідження сну показали, що насправді люди сплять інтервалами, а найкращий час для пробудження – проміжок, коли один інтервал закінчується, а інший розпочинається. Учені довели, що 1 такий інтервал триває 90 хвилин. 90night – будильник і калькулятор сну, що сам визначає найкращий час для пробудження. Вам достатньо ввести дані про те, коли ви зазвичай засинаєте, а калькулятор натомість запропонує кілька варіантів для максимально вдалого пробудження.

будильник

Лагідний будильник Glimmer

Будильник, що відганяє ваш сон музикою та світлом. Уже за 30 хвилин до часу, на який налаштований будильник, Glimmer вмикає екран на мінімальній яскравості й поступово нарощує її до різкої та потужної. Якщо це вас не розбудило, то потім звучить музика, що спрацьовує за таким же принципом, як і функція світла: від ледь чутних тонів до гучних дискотечних мелодій.

будильник

Wake N Shake – для запеклих любителів сну

Для тих, кого ніяке світло й головоломки не лякають, винайшли трохи дратівливий, але дуже ефективний будильник – Wake N Shake. Додаток використовує вбудований у смартфон гіроскоп і дозволяє відключити сигнал будильника лише тоді, коли ви добряче потрусите смартфон. Трясти доведеться довго й сильно. Після сеансу приборкання такого будильника спати навряд чи захочеться. До фізичних вправ додаються моторошні рингтони. Окрім того, кнопка Home й управління гучністю в будильнику не працюють.

будильник

WakeVoice поговорить із вами вранці

Будильник WakeVoice не просто розбудить вас у встановлений час, а й розповість про погоду за вікном, останні новини, покаже гороскоп і навіть список запланованих на день справ. Так, ще в ліжку ви активно розпочнете свій день і послухаєте приємний голос.

Приємне пробудження від UNIQLO Wake Up

Інноваційний мобільний соціальний додаток UNIQLO Wake Up щодня будитиме вас приємною музикою та ще приємнішим зображенням. Мелодія створюється автоматично й залежить від погоди, дня тижня й інших чинників. Додаток також дозволяє користувачам ділитися записами будильника в соцмережах, показуючи з яким настроєм розпочався день.

Mood O’Clock – будильник вашого настрою

Mood O’Clock забезпечить зранку той настрій, який ви забажаєте. Система працює просто: напередодні, лягаючи спати, ви обираєте, в якому настрої хотіли би прокинутися, встановлюєте час і активуєте додаток. Будильник рандомно обирає потрібну композицію і влаштовує вранішній музичний сюрприз.

будильник

The Tilt Alarm Clock – будильник для терплячих

Будильник, який можна вимкнути лише за однієї умови: вам доведеться потримати смартфон під правильним вертикальним кутом мінімум 30 секунд. Звучить просто, але на практиці втілити це складно. Чим ближче ви до закінчення часу, тим тихішим стає звук. Достатньо невеликого руху, щоб телефон знову заспівав у повний голос.

будильник

Зображення: скріншоти, stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus