Брітні Спірс може втратити всі свої статки: тривожні прогнози інсайдерів

Бритни Спирс

42-річна Брітні Спірс врегулювала тривалу судову суперечку з батьком Джеймі та знову видалила свій обліковий запис в Instagram. Джерело повідомляє, що вона зробила це, щоб більше часу проводити з друзями. Однак друзі співачки занепокоєні її станом.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», дивна поведінка Брітні останнім часом викликає занепокоєння. Інсайдери припускають, що вона скоро може втратити свої статки в 60 млн дол. Фанати також занепокоєні видаленням її акаунта в Instagram на тлі чуток про «складний фінансовий стан» співачки та проблеми зі здоров’ям. Інсайдери стверджують, що співачка «дуже щаслива», що нарешті порвала всі зв’язки зі своїм батьком. Відомо, що 42-річна співачка взяла паузу в соцмережах, щоб більше спілкуватися з друзями після того, як минулого тижня вирішила судову суперечку зі своїм 71-річним батьком Джеймі.

Це рішення наклало на Брітні фінансовий тягар у 2 млн доларів на судові витрати батька, крім того, що вона витратила 4 млн доларів на власного адвоката. З’явилися повідомлення, що співачка близька до банкрутства, але інсайдери запевнили фанатів, що володарка «Греммі» залишається багатою:«Вона далека від банкрутства. Так, їй доведеться обмежити використання приватних літаків, але її фінансове становище стабільне», – зазначило джерело, вказавши, що нещодавній успіх мемуарів Брітні «Жінка в мені» поліпшив її фінансовий стан і вона скоро окупить свою книжку та «отримає 25 відсотків чистого прибутку».

Водночас інсайдери повідомили, що Брітні витрачає тисячі доларів на приватні літаки та відпочинок на п’ятизіркових курортах. Крім того, вона купує собі дорогий одяг і вина. Перед видаленням своєї сторінки в Instagram Брітні показала фото з келихом аргентинського вина Norton Reserva Malbec 2019 року, вартість якого становить кілька сотень доларів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали стало відомо, що Брітні Спірс готує кіноадаптацію своїх мемуарів: чого очікувати від екранізації.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *