Британська Рада в Україні

 

 

britishcouncil

Британська Рада зміцнює зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Також надає українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, проводить іспити та тести для здобуття британських дипломів.

Минулого року понад 60 тисяч людей долучилося до програм та заходів Британської Ради, а 800 тисяч – скористалося цифровими джерелами, зокрема для вивчення англійської.

Мистецька робота полягає в ознайомленні українських шанувальників із сучасним британським мистецтвом, у розвиткові навичок діяльності у творчому секторі. Серед її партнерів – Одеський міжнародний кінофестиваль, театр Royal Court, Pinchuk Art Centre, фестиваль «Джаз Коктебель». Щотижнева радіодобірка Британської Ради The Selector збирає понад 300 тисяч слухачів завдяки радіомережі Просто Радіо.

У викладанні англійської співпрацює з Міністерством освіти та науки і постійно проводить внутрішнє навчання для викладачів освітніх закладів: у планах – до 2015 року провести курси для 37 тисяч викладачів. Протягом року через Київську школу проходить близько 3 тисяч учнів, поводяться 11 тисяч іспитів та тестів.

У сфері вищої освіти Британська Рада налагоджує зв‘язки між Сполученим Королівством та Україною – у таких галузях, як зв‘язки між університетами і роботодавцями, а також інтернаціоналізації вищої освіти.

Із суспільних питань Британська Рада контактує із Національною асамблеєю інвалідів України для надання людям із обмеженими фізичними можливостями доступу до процесу прийняття рішень в рамках проекту Єврокомісії для шести країн.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus