Британський центр кібербезпеки опублікував рейтинг найгірших паролей

computer

Британський Національний центр кібербезпеки оприлюднив перелік зі ста найгірших паролей.

Перелік буде формувати державну політику й рекомендації громадським організаціям і громадянам Великої Британії щодо безпеки в інтернеті.

Найчастіше використовують паролі 123456, 123456789 та qwerty. Серед паролів, які складаються з імен, найбільше використовували ashley, michael та daniel.

Також у центрі зазначили, що для паролів часто використовують назви футбольних команд: liverpool, chelsea і arsenal. Лідерами з-поміж імен музикантів стали blink182, 50 cent та eminem.

«Використання важкодоступних паролів – це важливий перший крок. Ми рекомендуємо об’єднувати три випадкових слова, що запам’ятовуються. Будьте творчими. Використовуйте слова, які ви часто вживаєте й пам’ятаєте, але які не є дуже відомими. Так ніхто не зможе легко вгадати ваш пароль», – порадив технічний директор Національного центру Ян Леві.

Згідно з результатами, лишн 15% британців знають про те, як захистити себе в інтернеті. Найпоширенішою проблемою серед користувачів стало викрадення грошей. 89% опитаних здійснюють покупки в онлайн-режимі, тому хвилюються за конфіденційність введених даних.

Нагадаємо, назвали 100 найгірших паролів 2018 року.

Фото: unsplash

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus