Бізнес-англійська – це просто

yappi business english

Сьогодні знання англійської мови вкрай важливе та престижне. Особливо це стосується сфер діяльності, які здійснюються як у межах країни, так і на міжнародній арені. 27 травня відбудеться другий за рахунком Business English Speaking Club, на заняттях якого молодь поглиблює свої знання англійської у сфері бізнесу. Про виникнення ідеї створення та детальніше про мовні клуби нам розповіла менеджер проекту Каріне Подолян.


– Яка ідея та мета занять у BusinessEnglishSpeakingClub? Що особливого у них, що може зацікавити людину?        

– Business English Speaking Club був створений на основі роздумів на тему: «У сучасному світі, у сучасному бізнесі зокрема, неможливо відчувати себе щонайменше комфортно без знання основ бізнес-англійської».

Тому ініціатива зі створення Business English Speaking Club від молодіжної організації JCI Younth реалізується завдяки співпраці із партнерами YAPPI. Business English School і Smart cafe Bibliotech. Захід у межах Business English Speaking Club відбудеться уже вдруге. Особливість таких зустрічей полягає у тому, що тренери YAPPI проводять тренінг-лекцію за обраними актуальними темами із значною кількістю візуального та наочного матеріалу, що сприяє легшому засвоєнню тих чи тих понять і термінів. Business English Speaking Club спрямований переважно на активну молодь, яка бажає пізнавати щось нове у різних формах.

– Тренери YAPPI – це американці чи то українці із гарним рівнем володіння англійською?

– Тренери YAPPI. Business English School – це наші співвітчизники, які вільно володіють англійською мовою та мають певні знання з бізнесу. Більшість тренерів YAPPI. Business English School проходила навчання та стажування закордоном, тому вони дійсно компетентні у питаннях, які висвітлюють на тренінгах-лекціях.

– Який рівень знань англійської мови у сучасної молоді?

– Business English Speaking Club від молодіжної організації JCI Younth нині не диференціює учасників за рівнем володіння англійською мовою, оскільки робиться акцент саме на практиці. Тобто наші заходи будуть цікавими і зрозумілими як для людей із базовими знаннями, так і для людей, які мають вищий рівень володіння англійською мовою. У перспективі ми плануємо робити заходи залежно від знань англійської.

– Який рейтинг відвідування ваших мовних клубів?

– 27 травня (у вівторок) захід відбудеться вдруге. Перший захід проходив 12 травня у Smart cafe Bibliotech (вул. Саксаганського, 120). Тоді пройшов цікавий, пізнавальний тренінг із циклу «Бізнес в умовах кризи. Прогнозування психології поведінки» під назвою «Meeting People Is Easy: Psychological types theory as the unusual means to forecast the crisis behaviour». Зустріч проходила у форматі командної роботи. Учасників було приблизно 20. Мушу зазначити, що такий формат роботи ніяк не впливає на кількість учасників, оскільки кожен має завдання, а головне – тренер хоче і вміє надати корисну і доступну інформацію.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus