Білл Гейтс, Сем Альтман та інші CEO в Давосі обговорили ризики штучного інтелекту в рік великих виборів

Сем Альтман

Це великий рік для демократії. Майже половина населення світу матиме можливість проголосувати на національних виборах у 2024 році. Востаннє, коли в цих країнах були вибори, ChatGPT не було.

Отже, це дві теми, які постійно з’являються на панелях і додаткових заходах цього тижня на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія. Часто питання стосуються того, як одне вплине на інше.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на Bloomberg, деякі з лідерів в галузі штучного інтелекту виступили у Bloomberg House у Давосі у вівторок. Усі вони сказали, що серйозно сприйняли загрозу ШІ на виборах, але розділилися щодо ймовірності їх .

Головний виконавчий директор Microsoft Corp. Сатья Наделла дещо применшив ризики.

Це не перші вибори, де дезінформація або дезінформація та втручання у вибори стануть справжньою проблемою, з якою ми всі повинні боротися

– сказав він.

Пізніше того ж дня генеральний директор OpenAI Inc. Сем Альтман повторив цю думку, але висловив більше невпевненості.

Я не думаю, що це буде так, як раніше. Намагатися вести останню війну завжди помилково

– вважає він.

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс передбачив, що «погані хлопці будуть більш продуктивними» з ШІ, говорячи в інтерв’ю Франсін Лакуа з Bloomberg.

Тим часом генеральний директор Salesforce Inc. Марк Беніофф припустив, що соціальні мережі становлять більший ризик для демократичного процесу, ніж ШІ.

Регулятори не виконали свою роботу

– сказав він.

За словами Альтмана, OpenAI, який вважає Microsoft своїм найбільшим інвестором, «дуже зосереджений на зниженні потенціалу політичного використання своїх інструментів, таких як ChatGPT і Dall-E».

Альтман і Наделла відвідали зустріч у травні з віце-президентом США Камалою Харріс, щоб обговорити ризики ШІ. OpenAI незабаром випустить для тестування інструмент, який може ідентифікувати створений штучним інтелектом контент і наносити цифровий водяний знак на матеріал, створений Dall-E, повідомив стартап у понеділок. І в ньому було повторено, що використання моделей OpenAI для політичної кампанії заборонено.

Наш розум не в спокої. Цього року нам доведеться дуже уважно стежити за цим

– сказав Альтман.

Щодо того, як політика вплине на ШІ, Альтман був менш стурбований.

Я вірю, що в Америці все буде добре, що б не сталося на цих виборах. Я вірю, що зі ШІ все вийде незалежно від того, що станеться після цих виборів

– сказав він.

Віце-президент OpenAI з глобальних питань Анна Маканджу сказала, що її надихає пропозиція щодо регулювання, запропонована президентом Джо Байденом і Європейським Союзом.

Мене вразило те, що розмова навколо штучного інтелекту залишалася дуже двопартійною

– сказала вона.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *