Site icon STUDWay

Білл Гейтс пророкує революцію у робототехніці: які стартапи вразили легенду Microsoft

Білл Гейтс. Фото - gatesnotes.com.

Білл Гейтс, колишній голова Microsoft, поділився своїми роздумами щодо робототехніки та вказав на найцікавіші стартапи у цій галузі. Він підкреслив зв’язок між розвитком робототехніки та штучного інтелекту, що призвів до створення комп’ютерних програм з аналогічною людській здатністю до створення, розуміння та навчання.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «GatesNotes», однак Гейтс визначив, що роботам ще важко виконувати завдання, які потребують спритності та розуміння, характерних для людей. Тим не менш, розробка відповідної технології може дозволити роботам допомагати в різних сферах, включаючи стихійні лиха та медичні потреби. Гейтс підтримує ідею того, що роботи можуть замінити людей у рутинних справах, відмічаючи, що це може збільшити безпеку та продуктивність роботи.

Серед цікавих стартапів, які викликали захоплення Білла Гейтса, є такі:

Agility Robotics

Створення «Digit» – багатоцільового робота, спрямованого на логістичну роботу, призначеного для співпраці з людьми.

Tevel

Розробка літаючих автономних роботів для збирання фруктів у сільському господарстві, що спрощує процес збору врожаю.

Apptronik

Створення гуманоїдних біпедальних роботів загального призначення, здатних виконувати різні завдання від перенесення вантажів до допомоги в побуті.

RoMeLa

Розробка «ARTEMIS» – швидкого робота, який може ефективно рухатися по нерівних поверхнях та брав участь у міжнародних змаганнях.

Field AI

Розробка програмного забезпечення для роботів інших компаній, що дозволяє їм сприймати навколишнє середовище, орієнтуватися і спілкуватися.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про світ віртуальної реальності: підлога HoloTile Disney, яка змінить твій погляд на інтерактивність.

Exit mobile version