Безкоштовні курси про фінанси, креатив та кар’єру

jeswin-thomas-wRdYnqXtyYk-unsplash (1)

Платформа громадянської освіти від Відкритого Університету Майдану (ВУМ) публікує онлайн-курси про те, чого не вчать у школі й вишах, але без чого важко уявити сучасне життя.
Пройшовши курси, можна дізнатися, як налаштувати персональні фінанси, як розібратися в політичних течіях та не стати жертвою fake news. Після закінчення навчання всі учасники можуть отримати сертифікат.

Креативне мислення

Експерти Світового економічного форуму в Давосі включили креативне мислення у топ-5 компетенцій найближчого десятиліття. Його ще часто називають out-of-the-box thinking, тобто мислення поза шаблонами.

Подолання стереотипів і вихід за межі – лише один з аспектів креативності, інші не менш важливі – вміння експериментувати, формувати нові комбінації, оперувати складністю.

Основне завдання цього курсу – розвивати та підтримувати власну креативність через розуміння принципів творчості та регулярні тренувальні вправи.

Реклама

Мистецтво слухати

Вміння слухати і чути – цінна якість, що дає можливість будувати справжні партнерства та досягати успіху.

«Intelligent Listening, або Мистецтво Слухати» – авторський міждисциплінарний курс на перетині філософії, історії, лінгвістики, музики, поезії та живопису, створений для молодих людей – студентів, управлінців, громадських лідерів, які замислюються над життям та мають бажання, волю і здатність творити гідне майбутнє.

Стратегічне мислення

Стратегами не народжуються, а стають. Цей курс для тих, хто розуміє, що створення ефективних стратегій вимагає роботи над собою і своєю здатністю мислити, прогнозувати майбутнє, розуміти контекст подій.

Учасники навчаться алгоритму і принципів ефективного мислення і мають змогу перевірити себе, виконавши низку тестів, які вимірюють їхні ключові навички та здібності.

І головне – виконуючи завдання, студенти можуть порефлексувати і вибудувати логічні та послідовні персональні стратегії. Мова курсу – російська.

Побудова кар’єри

Цей курс розроблений як для студентів та абітурієнтів, що лише обирають майбутню професію, так і для молодих професіоналів, спеціалістів з досвідом, новопризначених керівників та досвідчених управлінців.

Спікером курсу є HR менеджер Samsung R&D Institute Ukraine, який розповість про всі побудову кар’єри: зокрема, як правильно визначити професійний шлях і вибудувати відносини із начальником, що робити, якщо тебе звільнили і загалом як професійно розвиватися.

Всі курси ВУМ є безкоштовними і доступні 24/7. Вони допомагають слухачам сформулювати власну громадянську позицію з головних питань, що турбують суспільство, а також розвинути і вдосконалити свої громадянські компетентності.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus