Бали ЗНО будуть множити на три види коефіцієнтів

writing

У цьому році результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть множити на три види коефіцієнтів: регіональний, галузевий та сільський. Про це на прес-конференції у Львові повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

«Це означає, що конкурсний бал буде домножуватись на коефіцієнт. Цими коефіцієнтами ми хочемо збалансувати кількість вступників по всіх регіонах України», – розповіла міністр.

Одним зі стимулів вступати не у столичні ВНЗ стане регіональний коефіцієнт. У тих, хто вступатиме до Києва, він буде дорівнювати 1. До Дніпра, Львова, Одеси і Харкова – 1,01. До Донецької чи Луганської областей, переміщених ВНЗ – 1,03. По всіх інших регіонах – 1,02.

Галузевий коефіцієнт – 1,03 – зорієнтований на природничо-технічні спеціальності, які МОН вважає складними. Також міністр зазначила необхідність підтримувати абітурієнтів із сільських населених пунктів, які часто не мають доступу до якісної освіти. Для них діятиме сільський коефіцієнт – 1,02.

Нагадаємо, раніше УЦОЯО запевнив, що відповіді на ЗНО придбати неможливо. Така заява була спричинена активізацією дій шахраїв.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus