Ідеальні подарунки на baby shower

gift

Роки невпинно несуться вперед, водночас деякі з друзів одружуються та заводять дітей. До такого не готують ані в школі, ані в університеті. Проте майже всі рано чи пізно стикаються з потребою обирати подарунок для дитини. Ти, звісно, можеш думати, що до того ще далеко, але про всяк випадок тримай добірку речей, які можна подарувати молодій сім’ї.

Радіоняні та нічники

Це справжнє диво техніки для молодих батьків. Сучасні радіоняні дають змогу не лише чути дитину, а й стежити за нею. Тому більше не потрібно вставати, щоб перевірити, чи не скинула дитина із себе покривало. Найкращі моделі мають навіть датчики температури, щоб перевіряти її рівень у дитячій. Нічники наповнюють дитячу кімнату приємними звуками та світлом, тому розлякують усіх монстрів під ліжком.

Мобіль

Мобіль – це маленька карусель, яку кріплять над ліжечком дитини. Яскраві фігурки привертають її увагу та розвивають уяву, а приємні звуки стимулюють слух. До того ж мобіль має заспокійливий ефект і допомагає заснути. Тож це чудова річ для втомлених молодих батьків.

Коляска для прогулянок

Прогулянкові коляски підходять для дітей від шести місяців до трьох років. Вони компактні та легкі. Їх можна перевозити в транспорті та зберігати в обмеженому просторі. Такий подарунок полегшить життя молодим батькам і дасть тобі змогу бачитися з ними частіше під час прогулянок. Існує безліч моделей колясок, тому ти точно матимеш із чого обрати.

Сортер

Навчальні ігрові набори-сортери бувають на будь-який смак. Фігурки різної форми та кольорів розвивають уяву та просторове мислення. Вони бувають у формі геометричних фігур, предметів чи улюблених казкових персонажів, тому подобаються всім дітям. Звісно, розкидані по всьому дому кольорові фігурки завдають клопоту батькам, але це можна вирішити, придбавши наступний пункт нашої добірки.

gift2

Манеж

Манежі дають змогу залишити дитину наодинці із собою. Проте через прозорі стінки батьки можуть спостерігати за її заняттями. Це зручно, якщо потрібно відлучитись і зробити якісь справи вдома. До того ж іграшки, якими грається дитина, залишаються в манежі й не створюють додаткових проблем.

Зволожувач повітря

Сухе повітря погано впливає на здоров’я, бо пересушує шкіру і стає чудовим середовищем для розмноження бактерій та мікроорганізмів. Особливо це відчутно в холодні пори року під час сезону обігріву. Зволожувачі чудово вирішують цю проблему. Вони корисні як для дітей, так і для їхніх батьків.

Сертифікат на фотосесію

Дитяча фотосесія – це спосіб зберегти спогади про цей прекрасний період. Ми всі любимо переглядати свої дитячі фото. Це водночас подарунок батькам новонародженої дитини та їй самій у майбутньому. Хорошого фотографа можна знайти в кожному місті, тому із цим подарунком не виникне проблем.

Обирати подарунок для дитини важко. Постарайся думати про її потреби та потреби батьків. Можеш попередньо порадитися з ними, щоб купити те, чого вони справді потребують. Пам’ятай про безпеку, обирай подарунки з якісних матеріалів, які не зашкодять дитині.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus