Англомовні аудіокниги за рівнями (A1 – C1)

книги — копия

Якщо важко виділити час, щоб погортати сторінки улюблених книг, спробуй їх слухати! Аудіокниги англійською для усіх рівнів з A1 до C1 – у черговій добірці. В попередніх ми розповідали про художні твори та фільми. І, звичайно, не забудь визначити свій рівень, якщо не знаєш його.

Переваги аудіокниг над живим спілкуванням при вивченні мови:

  • Можеш переслуховувати будь-яку частину книги до повного розуміння змісту. Буває соромно просити співрозмовників щось тобі повторювати, а так «пульт керування» завжди у твоїх руках.
  • Тривалість прослуховування залежить від тебе. Коли спілкуєшся з реальною людиною, не можеш сказати: «Розкажи половину історії сьогодні, а решту – завтра». Аудіокнигу ж можна поставити на паузу, коли заманеться.
  • Маєш змогу обрати акцент і голос, з яким звучить книга. Наприклад, якщо тобі важко розуміти британців, слухай начитку американця.
  • Можеш слухати аудіокниги в будь-який час: дорогою в університет чи на роботу, під час перерв або перед сном.
  • Чудовий спосіб вчити мову для інтровертів чи сором’язливих людей.
  • Вдосконалюєш вимову. Особливо підходить людям, яким не дуже комфортно у спікінг клабах.

До того ж, якщо книгу одночасно слухати і читати, зможеш простежити закономірності між написанням слів і їх вимовою, відповідно допускатимеш менше помилок у спілкуванні. Особливість нашої добірки – більшість аудіофайлів супроводжується електронними версіями книг.

man-2

Для рівня Elementary (A1)

(Можеш зрозуміти та сказати найпростіші слова англійською)

The Mill on the Floss («Млин на Флоссі»). Автор роману – Джордж Еліот. Твір увійшов до серії адаптованих книг Macmillan Reader – однієї з найвідоміших та найпопулярніших серед тих, хто вивчає англійську. Цей роман частково автобіографічний, охоплює різні теми, а відповідно й лексику.

The Happy Prince («Щасливий принц»). Автор збірки казок – Оскар Уайльд. Найпоширеніша лексика, цікаві сюжети і герої – чого ще треба початківцям?

Sara Says No! («Сара каже ні!») Автор – Норман Вітні. В основі сюжету – життя Сари і її батька, який за будь-якої слушної нагоди намагається обдурити своїх клієнтів. Повсякденна лексика і найпростіші часові форми роблять твір доступним і зрозумілим для читача.

The Watchers («Наглядачі»). Автор – Дженніфер Бассет. Легка для розуміння книга, оскільки містить базові граматичні конструкції і прості слова. Сюжет також не залишить нікого байдужим. Містичні події розгортаються на острові Крит.

The Phantom of the Opera («Привид опери»). Автор – Ґастон Леру. Готичний роман із заплутаним сюжетом, за мотивами якого зняли не один фільм. Попри велику кількість професійної театральної лексики, твір легко сприймається навіть не адаптованим.

навушники

Реклама

Для рівня Pre-Intermediate (A2)

(Здатен трохи розповісти про себе)

The Wizard of Oz («Чарівник країни Оз»). Автор – Френк Баум. Чудова історія про подорож дівчинки Дороті до незвичайної країни, де вона зустріла ексцентричних героїв, із якими щиро потоваришувала. Твір порушує завжди актуальні питання дружби і вірності, тож його лексичне наповнення буде до смаку слухачеві будь-якого віку.

Robin Hood («Робін Гуд»). Автор адаптованого переказу – Стівен Колбурн. Це класична народна легенда про Робін Гуда і його веселих побратимів, які грабують багатих і допомагають бідним.

The Treasure of Monte Cristo («Скарби Монте Крісто»). Автор – Александр Дюма. Пригодницький роман з історичним підґрунтям, який містить багато застарілої лексики. Впораєшся з цією книгою – отримаєш ключ до розуміння інших класичних творів.

Jungle Book («Книга джунглів»). Автор – Редьярд Кіплінг. Історія про Мауглі – хлопчика, якого виховали вовки, написана доступною живою мовою.

White Fang («Біле Ікло»). Автор – Джек Лондон. Історія про вовка на прізвисько Біле Ікло. Її особливість у тому, що оповідь частково ведеться від імені самої тварини, отже події можемо побачити її очима. Твір легкий для розуміння і містить багато корисних слів.

audio

Реклама

Для рівня Intermediate (B1)

(Відносно непогано розмовляєш і розумієш, використовуєш базові часи)

Emma («Емма»). Автор – Джейн Остін. Емма – типова англійка початку XIX століття. Героїня багато жартує, переживає злети і падіння, йде за покликом серця, тож неодмінно знайде свого слухача. У творі вживаються різні часові форми, проте зрозуміти його буде не важко.

The House by The Sea («Будинок біля моря»). Автор – Патрисія Еспінол. Історія про закохану подружню пару, яка придбала невеликий будиночок на березі моря. Непередбачуваний сюжет триматиме інтригу до останніх хвилин.

Meet Me in Instanbul («Зустрінь мене у Стамбулі»). Автор – Річард Чішольм. Книга тобі сподобається з перших хвилин звучання! Ще одна історія про кохання, але вже в турецькій столиці.

The Great Gatsby («Великий Гетсбі»). Автор – Френсіс Фіцджеральд. Роман про молодого мільярдера та його дон-кіхотське кохання. Вважається магнум-опусом автора. Книга екранізована, тому можна закріпити лексику, додатково переглянувши фільм.

The Red-Headed League («Спілка рудих»). Автор – Артур Конан Дойл. Твір зі шкільної програми, що запам’ятовується загадковим сюжетом. Прослухавши його мовою оригіналу, відкриєш для себе цю оригінальність по-новому.

??????????????????????

Для рівня Upper Intermediate (B2)

(Добре розмовляєш і розумієш, але робиш помилки і маєш обмежений словниковий запас)

Alice’s Adventures in Wonderland («Пригоди Аліси в Дивокраї»). Автор – Льюїс Керрол. Надзвичайно захоплююча книга, за якою знято низку мультфільмів і фільмів. Аудіоверсія тобі неодмінно сподобається! Значення невідомих слів підкаже контекст і авторські ремарки.

Officialy Dead («Офіційно мертвий»). Автор – Річард Прескотт. Це шпигунська розповідь-трилер про бізнесмена, якому заплатили, щоб він видавав себе за іншу особу, на яку візуально схожий.

A murder is announced («Оголошено вбивство»). Автор – Агата Крісті. Детективний роман із безліччю героїв, чиї життєві історії неабияк переплітаються.

All I Want («Це все, чого я хочу»). Автор – Маргарет Джонсон. Історія про 30-річну Алекс, яка будь-що хоче закохати у себе свого боса Бреда.

Windows Of The Mind («Вікна розуму»). Автор – Френк Бреннан. Це декілька історій, кожна з яких розповідає про один із п’яти органів чуття. Ти почуєш про відому радіоведучу, сліпота якої – її сила; ветерана війни, що ненавидить шум і бореться за тишу; дегустатора вин, який втратив смак, та інших.

audio

Для рівня Advanced (C1)

(Добре розмовляєш і розумієш співрозмовника, практично не припускаєшся помилок)

The Curious Case of Benjamin Button («Загадкова історія Бенджаміна Баттона»). Автор – Френсіс Фіцджеральд. Мабуть, екранізована версія книги знайома більшості. Залишилося тільки послухати цю історію!

The memoirs of geisha («Мемуари гейші»). Автор – Артур Голден. У романі від першої особи розповідається вигадана історія про гейшу, що працює в Японії до і після Другої світової війни. Ти не лише поповниш словниковий запас, а й дізнаєшся багато цікавого про культуру Сходу.

Schindler’s List («Список Шиндлера»). Автор – Томас Кеніллі. Книга, що отримала Букерівську премію, частково базується на історичних подіях. Роман змусить пережити змішані почуття й усвідомити увесь жах Голокосту.

The Moonstone («Місячний камінь»). Автор – Вілкі Коллінз. Це перший детективний роман англійською мовою. В основу насиченого пригодами твору покладена таємнича історія зникнення з індійського храму коштовного місячного каменя та його пошуків.

Adventures of Huckleberry Finn («Пригоди Гекльберрі Фінна»). Автор – Марк Твен. Цікавий роман насичений діалектною лексикою, тому нудьгувати не доведеться.

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus