Усе необхідне, щоб самостійно вивчити арабську

arabic1 (1) (1)

Арабська є найпоширенішою семітською мовою афразійської родини, офіційною для всіх арабських держав, а до того ж, однією з робочих мов Генеральної асамблеї ООН. Тож ось корисні ресурси, які стануть у пригоді під час її вивчення.

Також обов’язково зазирни в наші добірки для інших мов:

Онлайн-курси

Introduction to Arabic. Безкоштовний курс від шведського Університету Даларни. Користувачі ознайомляться з алфавітом, зможуть вимовляти арабські слова, читати й писати базові фрази, а також вивчать основну лексику.

Learn Arabic using English. Слухачі цього онлайн-курсу більше уваги приділятимуть комунікативному аспекту арабської. Завершивши програму, ти зможеш легко використовувати базові фрази та спілкуватися на побутові теми.

Реклама

YouTube-канали

Learn Arabic with ArabicPod101. На цьому англомовному каналі зібрано більш ніж 400 роликів для вивчення арабської мови. Вони допоможуть ознайомитися з фонетикою, базовою лексикою, а ще пройти вправи з читання й аудіювання. Крім того, запас відео регулярно поповнюється.

Learn Arabic for free. Тут користувачі знайдуть добірку уроків із таджвіду (правил орфоепічного читання Корану), поглиблено ознайомляться з арабським алфавітом, пройдуть відомий «Мединський курс» арабського мовознавця Абдур-Рахіма, а також переглянуть серію діалогів з англійськими субтитрами.

arabic2 (1) (1)Learning Media Arabic. Вивчай арабську за допомогою добірки роликів з аудіювання та читання на медіа-тематику. На шанувальників комп’ютерної гри «Відьмак» також чекає приємний подарунок – серія роликів Learn Arabic with Witcher 3.

Arabic Everywhere. Цей англійськомовний канал від Qasid Arabic Institute розрахований на тих, хто володіє мовою на середньому рівні. Підписники матимуть добірку відео на тему сучасної арабської мови та її сленгу.

Інтернет-ресурси

Learn Arabic від Speak7. Ресурс пропонує широкий вибір можливостей для вивчення арабської: від фонетичного курсу й лексики до статей із мовними лайфхаками, тестів та бази можливостей для роботи. Щоб користуватися сайтом, слід спочатку зареєструватися, вказавши електронну адресу.

Arabic Podcast BBC. База новинних подкастів, що оновлюється щовечора в будні. Кожен випуск триває 75 хвилин. Слухачі можуть слухати онлайн або завантажувати подкасти. Тут нема навчальних уроків з арабської, однак новини підійдуть для розвитку навичок з аудіювання.

Kutub PDF Cafe. Онлайн-бібліотека арабської літератури. Ресурс містить кілька сотень оригінальних творів, серед яких класичні й сучасні художні книги.

Dardarkom. Портал фільмів з арабськими субтитрами. Серед завантаженого на сайті є чимало новинок кіноіндустрії, що дозволить тобі поєднувати приємне з корисним – переглядати фільми та вивчати іноземну мову.

AudioBookar. Бібліотека аудіокниг з арабської та світової літератури. Користувачам пропонують як художні, так і науково-популярні твори та навіть аудіофільми.

arabic3 (1) (1)

Література

Українсько-арабський розмовник. Експрес-курс для тих, хто починає вивчати іноземну мову. У книзі міститься перелік найуживаніших слів і словосполучень та корисна для туристів інформація.

Українсько-арабсько-англійський словник. Це невелике видання призначене для тих, хто вивчає українську мову. Однак і тут можна знайти для себе корисну інформацію – базові слова й вислови арабською.

Сучасний арабсько-український словник. Містить понад 30 000 найбільш уживаних арабських слів і фраз. До лексики входять тематичні розділи: географічні, суспільно-політичні, економічні, наукові терміни, які ілюструють приклади з поезії.

Правила арабского языка в облегченной и упрощенной форме. Російськомовне видання у двох частинах, де можна знайти основи граматики, подані стисло та зрозуміло.

Учебник арабского языка. Цей російський підручник розрахований на перший рік самостійного вивчення. Його мета – поліпшення комунікативних навичок арабською мовою.

Тести

California Subject Examinations for Teachers Test Guide. Зразок англомовного тесту для канадських учителів, який містить відкриті питання з арабської мови й культури.

Language Studies Abroad Arabic Test. Цей сервіс дає змогу дізнатися загальний рівень володіння арабською. Для цього потрібно за 20 хвилин відповісти на 40 запитань із трьома варіантами відповідей, а потім отримати результати й опис до них.

Тест від мовної школи Sprachcaffe. Ще один англомовний тест, який складається з 58 запитань. Пройшовши його, можна отримати детальний опис індивідуального результату й зрозуміти, над чим працювати далі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus