Все, що потрібно знати про Aptis

Швидко, надійно, варіативно – головні причини обрати мовний тест від Британської Ради
Все, що потрібно знати про Aptis
Перевірити свій рівень англійської можна не лише за допомогою IELTS чи TOEFL. Сертифікат Aptis – ще одна альтернатива підтвердити володіння мовою швидко та якісно.

Що таке Aptis? Aptis – один із видів міжнародного тестування для підтвердження рівня володіння англійською від Британської Ради. На відміну від IELTS, термін дії цього сертифікату необмежений. Aptis комплексно перевіряє всі мовні навички, що знадобляться у закордонному виші чи школі: слухання, читання, знання слів, граматику, усне мовлення та письмо.
Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин і поширення освітніх можливостей.
Чому Aptis зручний саме тобі?
Самостійний вибір складових тесту. Ти сам(-а) обираєш, що потрібно перевірити. Добре розмовляєш, але пишеш з помилками? Обирай лише Speaking або Listening!

З Aptis не потрібно витрачати зайві гроші на проходження зайвих частин тестування, а підготовка може бути сфокусованою лише на дійсно потрібних темах. Тест ніби створювали з турботою про емоційний комфорт, надаючи можливість самостійно вибрати форму складання: на папері, планшеті чи комп'ютері.

Перш ніж пройти IELTS тест, Aptis є чудовою нагодою практики та перевірки чотирьох мовних навичок для визначення слабких місць, які потребують доопрацювання.

Надійність у перевірці завдань. Більше 70 років Британська Рада працює над розробкою нових форм перевірки рівня англійської мови – здається, якщо хтось і має розумітися на мовних тестах, так це вони.

Усі екзаменатори Aptis тесту навчені та акредитовані відповідно до систем оцінювання Cambridge Assessment English. Не слід хвилюватися щодо якості обладнання для аудіювання, бо повторення цьогорічного ЗНО з англійської тут точно не буде: всю техніку перевірили спеціально для тебе.

Швидке отримання результатів. Результати усної та письмової частини Aptis гарантовано будуть готові за десять днів, а оцінки зі слухання та читання ти отримаєш уже за 48 годин після закінчення тестування.

Доступна ціна. Ти маєш можливість скласти лише одну чи декілька частин іспиту, тому цей варіант дешевший за інші мовні сертифікати. Всі завдання потрібно виконувати на комп'ютері. Ціна Aptis залежить від кількості обраних напрямів перевірки – ₴1500-1800.

Береже твій час. Кожен із розділів перевірки триває 55 хвилин. Іспит триватиме дві години, якщо обрати лише граматику та письмо.

Цікаві завдання. Забудь про нудні академічні тексти та дивакуваті розмовні завдання. Існує спеціально розроблений Aptis для підлітків, для якого підбирають цікаві для молоді теми: спорт, соцмережі, шкільні події, музику тощо. Виявляється, тестування може бути дружнім!
Ціна Aptis залежить від кількості обраних напрямів перевірки – ₴1500-1800.
Результати усної та письмової частини Aptis гарантовано будуть готові за десять днів
Кожен з розділів перевірки триває 55 хвилин
Який тест обрати?
APTIS General – базовий варіант, який підійде для перевірки англійської у будь-якій сфері діяльності: бізнес, туризм тощо. Попередньо тобі необхідно зазначити, до якої спеціалізації потрібно адаптувати тест, і система підбере відповідні тематичні завдання.

Aptis Advanced – для користувачів з високим рівнем англійської мови. Підтверджує навички від B1 до C2. Доступний широкий вибір професійних тем.

Aptis для викладачів – такий сертифікат підійде для освітніх спеціальностей. За кордоном цей вид тесту популярний, адже все більше університетів чи шкіл вимагають перевірки знань англійської мови для викладачів чи учителів.

Aptis для підлітків (13-15) років. Тестування адаптоване для кращого сприйняття школярами.

Усі матеріали для підготовки до тесту доступні онлайн. Реєстрація на тест Aptis проходить в офісі Британської Ради. Тестування проходить у присутності екзаменаторів.

Результати встановлюють згідно з Загальноєвропейськими Рекомендаціями мовної освіти. При тестуванні по всіх частинах тесту, ти отримуєш загальний результат, який відповідає Міжнародній системі оцінки рівня володіння англійською мовою (Common European Framework of Reference for Languages (CEFR). Це загальноприйнята шкала балів, яка оцінює твої навички від початкового рівня (A1) до професійного (C2).

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам», Aptis внесений до переліку рекомендованих міжнародних тестів на знання англійської мови як іноземної для отримання певного академічного ступеня.

Aptis – один з видів міжнародного тестування для підтвердження рівня володіння англійською