Apple Pencil писатиме на будь-якій поверхні та у повітрі

630_360_1518076977-8365

Остання патентна заявка Apple демонструє новий пристрій, здатний писати на будь-якій поверхні та у повітрі.

Це стало можливим завдяки сенсорам камери, яка встановлюється на ноутбуках чи моніторах. Згідно з патентною заявкою Apple, малювання стилусом у повітрі буде можливо за рахунок того, що пристрій буде відслідковуватися камерою в просторі. Патент отримав назву «Створення контенту з використанням електронного пристрою введення на неелектронних поверхнях». Це означає, що новий стилус від Apple буде здатний оцифровувати свій рух по будь-яких поверхнях.

Іншим альтернативним методом введення, згаданим інженерами Apple в патенті, буде використання чутливого до сили натискання наконечника, який буде записувати всі рухи. Свобода переміщення пера у тривимірному просторі дозволить працювати з 3D-проектами. У патенті демонструють приклад використання стилуса для малювання тривимірних фігур, а також рукописних заміток. Крім того, стилус може бути забезпечений зворотним зв’язком у формі вібрації або індикації за допомогою світлодіодних ламп.

Нова заявка Apple говорить лише про те, над чим працює компанія. Немає жодної гарантії, що ми колиcь побачимо Apple Pencil, який може писати в повітрі. Тим не менш патент демонструє те, яким Apple бачить майбутнє взаємодії з комп’ютерами і планшетами.

Нагадаємо, що австралійських учнів вчитимуть кібербезпеці з 4 років.

Фото: patentscope.wipo.int

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus