Англійська з експертом. Огляд рубрики

girl

Розповідаємо, що ти зможеш вивчити протягом наступних місяців.

circle

Христина Шабо, викладач англійської,
сертифікований Кембриджським університетом.

1. Чи можливо вивчити англійську мову самостійно?

У вивченні англійської мови існують два міфи:

Міф #1. Досконало вивчити англійську можна тільки проживаючи в англомовній країні.
Міф #2. Англійську неможливо вивчити самостійно.

Насправді ж проживання в англомовній країні та хороший вчитель – беззаперечні переваги у вивченні мови. Але ти успішно можеш вивчати мову і самостійно, якщо правильно організуєш навчальний процес. У цьому ми тобі допоможемо.

Реклама

2. Як вивчати англійську самостійно?

Багато з нас пробували вчити мову самостійно, але результат був тільки при роботі з вчителем. Чому? Тому що у своїй роботі викладач виконує декілька функцій: підбирає навчальні матеріали, пояснює теми, виправляє помилки, а ще – мотивує учнів.

3. У чому тобі допоможе ця рубрика?

Ти дізнаєшся як «заповнити» функції, які зазвичай виконує вчитель, і зможеш успішно самостійно вивчати мову. Ми допоможемо з:

Підбором навчального матеріалу. Матеріалів для вивчення англійської зараз безліч і дуже різної якості. Ми підберемо винятково ті матеріали, які справді дають результат.

Поясненням теми. Завдяки відібраним нами каналам на Youtube та відеокурсам ти зможеш отримати якісне пояснення будь-якої теми, навіть займаючись самостійно.

workspace 2Виправленням помилок. На тебе чекатиме підбір сайтів і курсів, які автоматично перевірятимуть твої відповіді на завдання, а також сайтів, де ти зможеш отримати безкоштовний фідбек від носіїв мови на свої письмові роботи.

Мотивацією. Одразу маємо для тебе декілька практичних порад. Перша: залучи до вивчення англійської одного або декількох друзів. Так само, як з пробіжками і походами до спортзалу, вивчення англійської разом дозволяє мотивувати один одного та не дозволяти зійти з дистанції.

По-друге, мета «мені треба вивчити англійську» – доволі широка і абстрактна. Вибери більш конкретну, наприклад, скласти іспит, виграти конкурс або підготуватися до поїздки. Така ціль, підкріплена конкретною датою, здаватиметься більш досяжною, а отже і мотивуватиме тебе більше. І остання порада – вивчай англійську за цікавими матеріалами. Їхній підбір – за нами.

4. Для кого ця рубрика?

Ця рубрика тобі підходить якщо ти:

  • маєш як мінімум початкову базу англійської;
  • поки що у пошуках хорошого вчителя, але хочеш почати займатися просто зараз;
  • займаєшся з викладачем, але хочеш займатися інтенсивніше;
  • прагнеш самостійно відповідати за якість свого навчання і не залежати від викладача;
  • хочеш вивчати англійську, не будучи прив’язаним до конкретного часу і місця;
  • бажаєш зекономити кошти на навчанні.

workspace 1

5. Як відбувається вивчення мови?

Вивчення мови відбувається за рахунок input та output. Input – це отримання знань. Воно відбувається під час читання і слухання, завдяки яким ти покращуєш граматику і словниковий запас, а також дізнаєшся про правильний правопис і вимову слів. Ми підберемо для тебе навчальні ресурси, завдяки яким ти зможете самостійно отримувати якісний input.

Output – це відтворення знань. Воно відбувається під час розмовної та письмової практики, тому ми також підберемо сайти, де ти зможеш спілкуватися англійською усно та письмово.

6. Що буде в цій рубриці?

Вона складатиметься з 8 частин, кожна буде присвячена одній з навичок чи аспектів вивчення мови: listening, reading, writing, speaking, vocabulary, grammar, pronunciation і spelling. Ми розповімо, як саме працювати з кожним аспектом, а також підберемо матеріали для навчання та дамо плани самостійних занять для різних рівнів.

7. Коли чекати наступних матеріалів?

Нові тексти, а також відповіді на запитання читачів ми публікуватимемо щочетверга.

Сподіваємося, що вивчення англійської з нами буде для тебе цікавим та ефективним! Прочитати першу частину спецпроекту можна за посиланням – «7 міфів про вивчення англійської мови».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus