Катерину Амосову поновили на посаді ректорки НМУ ім. Богомольця

Амосова

Печерський районний суд м. Києва скасував наказ МОЗ про звільнення Катерини Амосової та поновив її на посаді ректорки Національного медуніверситету ім. О.О. Богомольця.

Інформація про це з’явилася на Facebook-сторінці НМУ.

Крім того, суд зобов’язав МОЗ виплатити Амосовій компенсацію моральної шкоди у розмірі ₴1 000. У частині, що стосується поновлення її на посаді, рішення набирає чинності миттєво.

Сама Катерина Амосова прокоментувала новину так: «Я усвідомлюю, що скоро, можливо, і завтра, під тією чи іншою підставою мене знову звільнять або незаконно відсторонять. І я абсолютно розумію, що це не є кінцем цієї історії, але я знову буду відстоювати свої права у судах. Але те, що відбулося зараз, для нашої команди є святом».

У МОЗ не погоджуються з таким «сумнівним» судовим рішенням і вже готують апеляційну скаргу.

«Доки МОЗ України не отримав належним чином завірену копію рішення суду, Катерина Амосова не є керівником НМУ ім. О.О. Богомольця. Для поновлення її на посаді має бути виданий відповідний наказ МОЗ України та на його підставі внесено зміни до Єдиного державного реєстру. Тому наразі Катерина Амосова не має повноважень видавати накази як ректорка університету», – йдеться у повідомленні Мінздоровʼя.

Нагадаємо, раніше МОЗ призначило в.о. ректора НМУ ім. Богомольця Олександра Науменка.

Крім того, Уляна Супрун назвала дії керівництва ОНМедУ та НМУ ім. Богомольця саботажем і зривом навчального процесу.

Фото: info-expert.net.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus