Американський дім у Києві відсвяткував першу річницю

американський дім

Американський дім у Києві відсвяткував свою першу річницю. Заклад створили за підтримки Сполучених Штатів Америки для проведення культурних програм та інформаційних заходів. На заході розповіли про плани на майбутнє, презентували мобільний додаток та поговорили про успішні стартапи.

За час роботи Американського дому в Україні було створено 865 проектів. Задля цього всім охочим надається безкоштовний коворкінг із сучасною технікою. Так, наприклад, Роман Бєлкін заснував свій стартап Cardiomo. За допомогою ресурсів Американського дому він виготовив макет свого винаходу та в кінці травня презентуватиме його інвесторам на конференції Silicon Valley Open Doors.

У програмі святкувань була також презентація мобільного додатку для ОС Android. «Мобільний додаток – це шматочок Американського дому у вашому смартфоні», – розповіли організатори. Там користувачі зможуть дізнатися про події, які відбуваються, про можливості, якими можна скористатися, та про заходи для вдосконалення англійської.

Є можливість безкоштовно читати книжки у самому додатку. Версія для iOS буде доступна для скачування вже за 2-3 тижні.

Також організатори розповіли, що англійська мова для них на першому місці, тому всі охочі можуть відвідувати безкоштовні speaking clubs, дивитись фільми англійською та вести обговорення з іншими відвідувачами.

Фото: соцмережі

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus