Alyona Alyona зняла кліп на Балі: розповідає про екологію і каже діяти, поки діти сплять

БезымянныйУкраїнська реперка Alyona Alyona випустила кліп на пісню «Тихо діти сплять», у якому розповідає про проблеми екології та забруднення природи.

Трек і кліп реперка записала на початку цього року на Балі, але вона також показує кадри сміттєзвалищ, заводи та магістралі, пожежі в Австралії та Прип’яті.

«Сміття було скрізь. В українських річках плавають відходи, лісосмуги встелені сміттям, на полях майоріють принесені вітром пакети. Я не хочу жити і бачити це далі!,» – каже Alyona Alyona.

Реперка нагадує, що для справжнього щастя людям не треба так багато: одяг, їжа, пластик – в надмірній кількості усе це забуруднює навколишнє середовище, а природніх ресурсів стає менше.

«Ні одне зовнішнє благо не замінить внутрішню порожнечу», – каже Alyona Alyona.

Вона закликає діяти: потрібно показати, що кожен з нас може зробити саме зараз, поки діти сплять.

Переглянути цей допис в Instagram

ВЖЕ НА YOUTUBE — ТИХО ДІТИ СПЛЯТЬ ⠀ Ми всі прийшли в цей світ, щоб служити йому і робити його кращим. Але нині навіть те, що не потребує вдосконалення, ми нищимо, не думаючи про наслідки ⠀ Берегові лінії на Балі були вистелені пластиком з океану. Сміття було скрізь. В українських річках плавають відходи, лісосмуги встелені сміттям, на полях майоріють принесені вітром пакети. Я не хочу жити і бачити це далі! ⠀ Не важливо, де ти живеш, який в тебе колір шкіри чи розріз очей, на якій мові ти розмовляєш і в кого ти віриш. Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який показати приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять. ⠀ Довгоочікуваний кліп «Тихо діти сплять», який ми створили на Балі, вже на каналі! Переходь за посиланням в шапці профілю ⠀ Music prod by: @teejaymusic ⠀ Win Win production Directed by: @shtukaanton DP: @innervisionphoto Producer: @tanya_papuga, @vanek.klimenko, @ragga_jagga Producer assist: @elina_elian_ Style: @kosmosunny, @boiko_mua, @anyavelosipedova Graffiti art: @denisxsidio Make Up: @boiko_mua Color: @mmarixaxa Locations & support: @savamava Drone: @__zem__ Editing: @shtukaanton Backstage: @lela_pala_tute

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Нагадаємо, раніше Alyona Alyona випустила кліп про булінг.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus